facebook satış takibi

Fıçı Kiralama Organizasyonu


Organizasyonlarda fıçı deyince akıllara gelen organizasyon rustik organizasyondur. Rustik organizasyonlarda ahşap, doğal tarzı ürünlere sıklıkla yer verildiği için rustik organizasyonlarının vazgeçilmez ekipmanı  haline geliyor fıçılar. Tamamiyle ahşap, el yapımı olan fıçılar organizasyonlara farklılıkta getirebilir. Sadece rustik organizasyonlarda değil aynı zamanda düğün, nişan, parti vb. organizasyonlarda da fıçılar tercih edilebilir. Özellikle organizasyonlarda ahşap ürünlere, doğal ürünlere sıklıkla yer vermeye çalışanlar için fıçı güzel bir seçenek olacaktır.

Peki organizasyonda fıçı nasıl kullanılır? Fıçı ne amaçla kullanılır? Cevabını verelim.

Ahşap fıçılar birçok şekilde kullanılabilir bunlar;

Fıçı Masa: Fıçı dik ayakta duran ve üstününün de geniş olmasından masa olarak tercih edilebilir. Özellikle kokteyl masası olarak kullanabileceğiniz farklı bir masa çeşidi olabilir fıçı masa.


Fıçı Bar Masası: 2 adet fıçıyı yan yana getirerek üstüne ahşap bir tabla yerleştirdiğimizde büyük bir bar masası elde edebiliriz. Kokteyl organizasyonlarında, Yılbaşı partisinde, Rustik organizasyonlarda güzel bir masa seçeneği olabilir.


Dekoratif Fıçı: Organizasyon alanınızın dikkat çekmesi ve gösterişli kılmak için dekorasyon amaçlıda kullanılabilir. Üzerine yapılan çiçek vb. süslemeler ile oldukça şık olan fıçılar organizasyonlarınıza güzel bir dekoratif ürün olacak ve organizasyonunuza şık bir hava katacaktır.


Fıçı Nikah Kürsüsü: Düğün, nişan, nikah gibi organizasyonlarını rustik dekorasyon ile yapanlar veya farklı bir nikah kürsüsü isteyenler için fıçı nikah kürsüsü güzel bir seçenek olacaktır.


Musluklu Fıçı:  Organizasyonlarda konuklara içecek ikramında bulunacaksanız ve bu içecekleri temiz, güzel bir yerde muhafaza etmek istiyorsanız musluklu fıçı iyi bir seçenek olacaktır. İçi tertemiz olan özel bir şekilde içini temizlediğimiz musluklu fıçının içine içecekleriniz konularak bu fıçı içinde musluğu ile bardaklara konularak konuklarınıza içecek ikramı yapılır.


Fıçı Sehpa: Fıçıların küçük boyları da mevcuttur. Bu fıçılarda genellikle organizasyonlarda sehpa olarak kullanılmaktadır. Farklı bir sehpa modeli isteyenler için güzel bir seçenek olacak olan fıçı sehpayı sizlerde organizasyonlarınızda mutlaka deneyin.


Sizlerde organizasyonlarınıza fıçı kiralayarak birçok çeşitte rahatlıkla kullanabilirsiniz. Organizasyonunuza farklılık ve şıklık katacak bu ürünü kaçırmayınız.