facebook satış takibi

FRANCHİSE VERMEYE BAŞLADIK


Organizasyon sektörü yıllar geçtikçe büyümekte ve daha da güçlenmekte. Kurumsal organizasyonlar, düğün davet organizasyonları ve kamu kurum organizasyonları derken sektörde büyümek gerektiği ve büyükdükçe sorumlulukların arttığı bir gerçektir. Firma olarak yirminci yılımızda Franchise vermeye başladık. Bu Francihelerimizi tıpkı kendimiz gibi özenle seçip bize uygun firmalardan ve kişilerden seçmekteyiz. Ülkemizin büyümesi ve sektörün büyümesi ile sezonun kısa olmasından dolayı birçok işe yetişemez duruma geldik. Depolarımız gittikçe büyüdü ve bazı ürünleri kullanamaz hale geldik amacımız franchiselerimiz ile daha güçlü organizasyonlar yapmak ve ülkemizi etkinlik hizmetinde ihracata kadar yükseltmek.


Yıllar geldi geçti  ve depomuz büyüdü, büyüdü ve daha da büyüdü…  İşte bu büyüme karşısında franchiselerimize organizasyonun yapılması ve organizasyon yapış yeteneğinin kullanılması konusunda destek olarak büyümeyi planlamaktayız.

Kurmuş olduğumuz Franchise şubelerimizi tabelasından, bilgisayarına şovrumundan kullanacağı programa kadar hazırlayıp tam olarak bitmiş bir organizasyon firması halinde teslim etmekteyiz. Franchiselerimiz bizim iş yapış modelimizi kendilerine uygun hale getirip birlikte kazan kazan mantığı ile iş yürütmektedir.

2017 Yılında Franchise şubemizi 3’e çıkartıp şubelerimiz ile birlikte daha güçlü hale geleceğimizin inancındayız.

İlk şubemiz olan BEYLİKDÜZÜ şubemizin işletme sahibi Coşkun Çoban ile iyi bir iletişim kurup iyi bir iş ortaklığına imza attık. Hedefimiz Coşkun Bey gibi birçok şubeye ulaşmak ve bu şubeler arası iletişimi kuvvetlendirip sektöre yön vermek.