facebook satış takibi

Fuar Organizasyonu İçin Ürün ÖnerileriHerhangi bir ürününü veya markasını tanıtmak isteyenlerin başvurduğu reklam seçeneklerinden biride Fuarlardır. Günümüzde insanların büyük bir ilgi göstermesi ve fuar merkezlerinde büyük kalabalıklar oluşmasından reklam yapmak isteyenlerin tercihi haline gelmektedir fuarlar. Fuar merkezlerine duyulan ilgi ve kalabalık sayesinde markanızın ve ürününüzün reklamını etkili bir şekilde yapabilir ve hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Fuarda markanızı tanıtmak istiyorsanız öncelikle bir fuar merkezi seçmeniz gerekir. Sıkı bir araştırma yapıp hangi fuar merkezi büyük ilgi görüyor veya istediğiniz hedef kitle hangi fuar merkezlerine daha çok gidiyor gibi bir araştırmalar yapıp ona göre bir fuar merkezi seçmeniz gerekir. Fuar merkezini seçtikten sonrada fuar alanına birçok ekipmanlar lazım olacak. Bu ekipmanları da organizasyon firmalarından fuar süresine kadar kiralamanız daha uygun olacaktır. Zaten sadece fuarda kullanacağınız bu ekipmanları yüksek rakamlarda satın almak yerine uygun fiyata kiralamak fuarınızı daha uyguna getirecektir. Peki fuarda ihtiyaç duyulan ekipmanlar nelerdir bunları sizlere sayalım;

·         Fuar Standı
·         Sandalye( Bar Sandalyeleri, Deri  Sandalye, Demir Ayaklı Sandalye, Seminer Sandalyesi vb.)
·         Masa (Bistro Masa, Yuvarlak Masa, Dikdörtgen Masa, Kokteyl Masası)
·         Koltuk ( Tek Kişilik, İki kişilik, Üç kişilik Kollu veya Kolsuz Koltuklar, Koltuk Takımları, Protokol koltuğu)
·         Sehpa ( Dik Sehpa, Protokol Sehpası)
·         Banko ( Cam banko, Ahşap Banko)
·         Ürün Vitrini
·         Broşürlük
·         Dolap ( Çekmeceli Dolap, Anahtarlı dolap)
·         Kahve Makinesi ( Türk kahve makinesi, Kahve makinesi)
·         Kettle
·         Buzdolabı
·         Su Sebili
·         Çay Makinesi
·         Elektrikli Ocak
·         Buz Makinesi
·         Derin Dondurucu
·         Televizyon
·         Televizyon Sehpası
·         Elbise Askılığı
·         Çöp Kovası
·         Büyük Saksıda Canlı Çiçek
·         Sokak Satıcıları ( Waffle İkramı, Patlamış mısır ikramı, Pamuk şeker ikramı, Çay Kahve ikramı)
·         Kanepe ikramı
·         Fuar Elemanları ( Host, Hostes, Palyaço, Garson ve diğer animasyon ekipleri)

Bu ekipmanlar fuar organizasyonlarında sıklıkla tercih edilen ve kullanılan ekipmanlardır. Bu listeyi sizlerde ihtiyaçlarınıza göre daha fazla ürün ekleyebilir veya daha az ürüne çekebilirsiniz. Peki bu ürünleri nerede bulurum gibi bir soru işareti var ise kafanızda yukarıda da belirttiğimiz gibi bu ürünleri yüksek rakamlarda satın almak yerine organizasyon firmalarında ürünü kiralamanız daha uygundur. Organizasyon firmalarında bu saydıklarımız ekipmanların hepsini ve daha çoğunu rahatlıkla bulabilir ve fuar oganizasyonu sürenize kadar rahatlıkla kiralayabilirsiniz. Sadece fuar kullanacağınız bu ekipmanları satın almak yerine kiralayarak fuarınızı daha uygun fiyata getirebilirsiniz. 

Sizlere tavsiyemiz şimdiden ihtiyacınız olacak ekipmanları tespit edip hemen bir organizasyon firması aramanız ve bulduğunuz kaliteli organizasyon firmasından da erkenden rezervasyonunuzu yaptırmanızdır. Organizasyon rezervasyonunuzu son güne asla bırakmayınız. Organizasyon firmaları yoğun bir şekilde çalıştıkları için son güne bıraktığınız taktirde isteidğiniz ekipmanı bulamayabilirsinizi yani başak bir firma kiralayabilir. Bu sebeple fuar organizasyonu rezervasyonunuzu erkenden yapınız.