facebook satış takibi

FUARLARDA EN ÇOK KULLANILAN EKİPMANLAR

FUARLARDA EN ÇOK KULLANILAN EKİPMANLAR

 
Eğlence Organizasyonunun sizlere sunduğu bir çok fuar ekipmanları ile sizlerde artık fuar organizasyonu işinizde aradığınız tüm fuar ekipmanlarını eğlence organizasyonunda bularak kaliteli ve eksiksiz bir fuar sergilemiş olursunuz. Peki Fuar ekipmanları arasında en çok kullanılan ekipmanlar hangisidir bunları bir inceleyelim.

1.MASA


NEDEN KİRALANIR ?
Fuar ekipmanları arasında en sık kullanılan ekipmanlardan biri olan masayı bir çok çeşidi ile sizlerde dilediğinizi kiralayarak ürünlerinizi ve malzemelerinizi üzerine rahatlıkla koyabilirsiniz. Genellikle fuar ekipmanları arasında sıkça kullanılan masa bir fuar organizasyonun olmazsa olmaz ekipmanlarındandır.


2.SANDALYE


NEDEN KİRALANIR ?
Masadan sonra en sık kullanılan ve masanın yanında olmazsa olmaz ekipmanlarından biride sandalyedir. Bir çok çeşit sandalye ile sizlerde dilediğiniz sandalyeyi fuar organizasyonunuza taşıyabilirsiniz.


3.KOLTUK


NEDEN KİRALANIR ?
Konuklarınızı güzel bir şekilde karşılamak ve onlarla rahat bir ortamda görüşmek istiyorsanız koltuk kiralayabilirsiniz.


4.DOLAP


NEDEN KİRALANIR ?
Malzemelerinizi sağa sola atıp görüntü kirliliği oluşturmak istemiyorsanız sizlerde dolap kiralayarak malzemelerinizi oraya atarak görüntü kirliliğini önler şık ve kaliteli bir fuar tanıtımı yapmış olursunuz.


5.HOST


NEDEN KİRALANIR ?
Fuar tanıtımınıza yanınıza şık takım elbiseli bir yardımcı istiyorsanız host kiralamalısınız.

 
6.  MİNİ BUZDOLABI


NEDEN KİRALANIR ?
Fuar organizasyonları 3, 4, 5 ve hatta daha fazla sürebiliyor. Bu nedenle yiyeceklerimizin taze ve içeceklerimizin soğuk olmasını istiyorsanız Minik buzdolabı kiralayabilir taze yiyecekler ve soğuk serin içecekler tüketebilirsiniz.


7.SU SEBİLİ


NEDEN KİRALANIR ?
Fuar Organizasyonlarınız uzun ve yoğun bir şekilde sürdüğü için sizlerde bir hayli terliyip susayabiliyorsunuz. Su ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız su sebili kiralayabilirsiniz. Aynı zamanda su sebili hem sıcak hem de soğuk su tüketmektedir. Hem kendiniz için hem de fuarınıza ilgi duyanlar için mutlaka tercih edilmesi gereken ekipmanlardan biridir su sebili.


8.BROŞÜRLÜK


NEDEN KİRALANIR ?
Broşürlerinizin etraflar da görüntü kirliliğine sebep olmasını istemiyorsanız broşürlük kiralamalısınız. Broşürlük sayesinde broşürlerinize ayrı bir ortam oluşturabilir ve bu şekilde masanın üzerinde yerlerde broşür görüntü kirliliğini önlemiş olursunuz.

 
9.ÇÖP KOVASI


NEDEN KİRALANIR ?
Çöp kovası kiralayarak sizlerde çöplerinizi yerlere etrafa değilde çöp kovasına atabilirsiniz. Bu şekilde fuar sergilediğiniz alanı temiz tutarak temiz bir fuar tanıtımı yapıp kirli bir fuar tanıtımını engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda fuarınıza ilgi duyan insanlarında yerlere çöp atmasını engelleyebilirsiniz.


10.ÜRÜN VİTRİNİ


NEDEN KİRALANIR ?
Ürünlerinizi temiz bir şekilde sunmak ve fuarınıza ilgi duyan insanların zarar vermesini elden ele dolaştırılmasını engellemek istiyorsanız sizlerde ürünlerinizi ürün vitrininden tanıtarak bu sorunu ortadan kaldırmış olursunuz. Aynı zamanda bir çok ürününüzü etrafa değil de vitrine yerleştirerek hoş bir görüntü sunabilirsiniz.


11.ELBİSE ASKISI


NEDEN KİRALANIR ?
Etrafta masanın üstünde , sandalyenin üstünde elbise görmek istemiyorsanız ve terlediğinizde elbiselerinizi zarar görmeyecek bir yere asmak istiyorsanız elbise askısı kiralayabilirsiniz.


12. CANLI ÇİÇEK


NEDEN KİRALANIR ?
Şık bir ortam hazırlamak ve etrafı biraz süslendirmek istiyorsanız canlı çiçek iyi bir tercih olacaktır.