facebook satış takibi

Gelin Damat Masası SüslemeDüğün, nişan, söz gibi organizasyonlarda tercih edilen ekipmanlarımızdan biride gelin damat masası diğer adıyla nikah masasıdır. Çiftler hayatlarının en özel imzasını ve en özel konuşmasını yapacağı bu masanın oldukça şık ve kaliteli olmasını istiyor. Düğün organizasyonunda nikah masasına oturduğunuzda tüm gözler üzerinizde olacaktır, özellikle hayatınızın en önemli kararınızı verirken tüm dikkatler o masada bulunan sizlere çevrilecektir. Bunun bilincinde olan çiftler organizasyon firmalarından nikah masası kiralama yapmaktadır. Lakin bazen kiraladığımız nikah masaları bile istediğimiz şıklığı vermemektedir. Bunun içinde çiftler gelin damat masası süsleme yani nikah masası süsleme yöntemlerine başvuruyor.

Çoğu organizasyon firmaları sizlere sunmuş olduğu gelin damat masası ile birlikte ekstra ücret karşılığı gelin damat masasını süslemeyi de sunmaktadır. Düğün organizasyonu yaptığınız organizasyon firmalarından bu hizmeti profesyonel bir şekilde alabilir veya ekstra süsleme yapan firmalardan gelin damat masası süsleme hizmeti alabilirsiniz.

Gelin damat masası nasıl süslenir?
Gelin damat masası genellikle masanın üstüne örtü, örtünün üstüne de güzel bir tül ile masa kaplanır daha sonra masanın üzerine canlı, yapma çiçekler, şamdan, mumluklar, vazolar vb. ekipmanlar ile süsleme yapılır.

Gelin damat sandalyesi nasıl süslenir?
Gelin damat sandalyelerinin arkasına şık bir tül bağlanır, daha sonra arkasına inci, çiçek vb. dekorasyon ürünleri takılır.

Sizlere birkaç gelin damat masası süsleme örnekleri gösterelim;
 
Sizlerde hayatlarınızın en özel günü olan düğün organizasyonunda mutlaka nikah masası kiralama ve nikah masası süsleme hizmetinden yararlanınız.
 
En şık gelin damat masası ve gelin damat sandalyesi sizin olması dileğiyle.
 
Nikah Masası Çeşitlerimiz ile ilgili yazıyı okumak için tıklayınız...