facebook satış takibi

Gezici Kütüphane Hizmeti


Sevdiklerinize okuma alışkanlığı kazandırmak isteyenlere, bugün hizmete sunduğumuz harika bir hizmet önerimiz var gezici kütüphane hizmeti. Kitap okumak insanlar için büyük bir ilaçtır bunu neden diyoruz çünkü kitap okumak hayatı sevdirir, stresi yok eder, zihnimizi açar, güzel görmemizi sağlar ve bunlar gibi daha birçok insan sağlığı için oldukça faydaları bulunmaktadır. Lakin günümüzde gelişen teknoloji sayesinde insanlar okuma alışkanlığını her geçen gün yetirmektedir. Teknolojinin hızla gelişmesi nedeniyle çoğu insanlar kitaplardan uzaklaşarak kendilerini teknolojiye gömüyorlar.  Toplum için kötü ve olumsuz olan bu durum rahatsızlık vermektedir. Okuma alışkanlığını yetirmiş bu insanlara okuma alışkanlığı kazandırmalıyız bu sebeple de bizlerde sizlere yeni bir hizmet sunuyoruz Gezici Kütüphane.

Bu hizmetimizden sizlere bahsedelim;

Gezici kütüphane tamamen insanlara okuma alışkanlığı kazandırmak amaçlıdır. Büyük arkalı önlü tekerlekli bir dolabın içine 500 adet Türk ve Dünya edebiyatında seçilmiş çok beğenilen kitapları koyuyoruz ve organizasyon yapacağınız alana gelip sevdiklerinize birbirinden güzel kitaplar sunuyoruz. Bu dolabın başında bir eleman bulunmaktadır kitap dolusu dolabı alanda gezdirerek sevdiklerinizin isteğine göre kitap vermektedir. Kitabı alan sevdikleriniz kitaba sahip olmazlar, okumak için alırlar ve okuduktan sonra geri teslim ederler. Dolabın başında duran eleman kitapları makbuz karşılığında vermektedir ve 1 ay sonra tekrar gelip verilen kitapları toplamaktadır.

Özellikle kurumsal firmaların işçileri için bir etkinlik yapmayı planlıyorlarsa gezici kütüphane güzel bir tercih olacaktır. İşçilerinize okuma alışkanlığı kazandırmak isteyen patronlar bu hizmetimizden yararlanarak işçilerine kitap dağıtımı yapabilirler. İşçileriniz çalışırken yanlarına gelip ve onlara okuması için kitap vermek güzel bir etkinlik olacaktır. İşçilerinize güzel huy kazandırmak istiyorsanız onları okumaya alıştırmalısınız.

Sevdiklerinize, işçilerinize veya herhangi bir topluma kitap okuma alışkanlığı kazandırmak ve onlara güzel bir etkinlik düzenlemek istiyorsanız sizlerde hemen bizlere ulaşarak Gezici Kütüphane hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Oldukça faydalı olan bu hizmetimizden yararlanmak için hemen 444 6 892 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Hemen Arayınız.

444 6 892 Eğlence Organizasyonu