facebook satış takibi

Gültekin Tepe Kimdir

1972 Yılında Kars’ın Kağızman İlçesinde doğmuştur, iki kız iki erkek dört kardeştir, ailenin en küçüğüdür.  Babası ilçenin esnafları arasında olmakla birlikte hafızdır. Camilerde hat yazıları ve süslemeleri yapmaktadır. Babası Muzaffer Tepe en küçük çocuğu ( Gültekin Tepe ) 4 yaşındayken almış olduğu karar ile her şeyini satıp aileyi İstanbul’a getirmiştir.

Gültekin Tepe ilköğrenimini Adnan Ötügen ilkokulunda orta öğrenimini Yeşilbağ İlköğretim Okulunda tamamlamıştır. İlkokul yıllarında cep harçlığını çıkartmak için meydanlarda ve pazarlarda su satmış, ayakkabı boyamıştır. Ortaokul yıllarında pazarda kendi yetiştirdiği tavukların yumurtalarını ve hediyelik ürünleri satmıştır. Liseyi Zeytinburnu Anadolu ve Ticaret Meslek Lisesinde okumuştur. Lise yıllarında okuldan çıktıktan sonra ve hafta sonları babasının işletmiş olduğu Hediyelik Eşya ve Zücaciye dükkânında babasına yardımcı olmuş ve esnaflık yapmıştır. Lise ikinci sınıftan itibaren THY’nde staja başlamış ve iki yıl THY’nde staj görmüştür. Lise bittikten sonra Üniversite sınavında Bursa Uludağ üniversitesini kazanmış fakat o yıllarda abisinin askerde olması ve babasının işlerinin bozuk olmasından dolayı işyerini kapatması sebebiyle okula devam etmeyip Kapak üreten bir firmada ( Kurt Kapak A.Ş. ) muhasebe bölümünde işe başlamıştır. Verimli çalışmaları nedeniyle iki yıl sonra şirketin genel merkezine ( Kurteks Ltd. Şti. ) Cağaloğlu’na transfer edilmiştir. Cağaloğlu’nda iş merkezinde çalışırken Basket Dergisinin işlerini de takip etmiştir.  Birkaç iş arkadaşı ile toplanarak arka kapı adında bir dergi çıkartmaya başlamıştır. Muhasebe işlerinden sıkılmaya başlamış ve ek iş olarak radyolarda spikerlik yapmıştır. ( Bakırköy Fm, Delta Radyo vs) Bu spikerlik ve sunuculuk onu sahne ile tanıştırmıştır.  

Bakırköy Sanat Merkezindeki birkaç amatör tiyatro oyuncusu arkadaşları ile “Çekirdek Tiyatro” adında bir tiyatro grubu kurarak bir bodrum katı kiralayıp çocuklara tiyatro yapmaya başlamıştır. Yılmaz Gruda’dan iki yıl tiyatro eğitimi alıp Bahçelievler Belediye Tiyatrosunda ve Avcılar Belediye Tiyatrosunda çalışmıştır. Ferhan Şensoy’un açtığı seçmelere katılmış ve kazanamamıştır. İzmit’e Işıl Kasapoğlu’nun kurduğu Tiyatro Okulu seçmelerine katılmış ve ilk yirmiye girerek okuyamaya hak kazanmıştır iki yıllık eğitimin sonunda İstanbul’a tekrar geri dönmüş ve dizilerde oynamaya ve okullarda tiyatro gösterilerine başlamıştır. Bu arada eğitimine tekrar devam edip Anadolu üniversitesi işletme fakültesini bitirmiştir.

Kendi işini kurmanın zamanı geldiğini düşünmüş ve Bakırköy’de üç katlı bir yer tutarak ilk iki katını “Tiyatro Kafe “ ve bodrum katını da organizasyon ve tiyatro gösterileri firması olarak kurup işlerine başlamıştır. Kafe işinin iyi gitmemesi üzerine kafeyi devredip organizasyon firmasını Bakırköy’de başka bir adrese taşımış ve organizasyon firmasını geliştirmiştir. Düğün, Davet, Açılış, Fuar, Konser, Tanıtım gibi birçok organizasyona imza atmıştır.

Organizasyon işleri ile uğraşırken İstanbul Üniversitesinde Yüksek Lisansını tamamlamış ve Beykent Üniversitesinde doktoraya başlamıştır. 2011 Yılında yedi organizasyon firması sahibi arkadaşı ile birlikte OFİDER ( Organizasyon Firmaları Derneğini) kurmuş ve ilk Genel Kurul’da Yönetim Kurulu Başkanı seçilmiştir. 2014 Yılında İlk Adımım Tatlı Telaş adında Organizasyon Hazırlıkları dergisini ilk sayısını çıkartmaya başlamış ve basına yeni bir dergi kazandıırmıştır. Halen Eğlence Organizasyon Firmasının Genel Müdürlüğünü, Tatlı Telaş Dergisinin Genel Yayın Yönetmenliğini, Organizasyon Firmaları Derneğinin Yönetim Kurulu Başkanlığını ve Beykent Üniversitesinde doktora çalışmalarını sürdürmektedir. Evli ve beş çocuk babasıdır.