facebook satış takibi

Gültekin Tepe Yeni Kitap Çıkarıyor21 yıldır organizasyon sektöründe hizmet veren ve organizasyonda adını duyurmayı başaran bir firma olan Eğlence Organizasyonu İstanbul’un en büyük organizasyon deposuna sahip organizasyon firmasıdır. İstanbul’un en büyük deposuna sahip olan ve 21 yıldır organizasyon sektöründe hizmet veren Eğlence Organizasyonu Genel Müdürü ve aynı zamanda Organizasyon Firmaları Derneği Başkanı olan Gültekin TEPE 21 yıllık organizasyon tecrübesini bir kısmını bir kitaba sığdırmaya çalıştı.
Geçtiğimiz günlerde tiyatroluk tecrübesinden çıkardığı “Çocuk Oyunları” kitabından sonra durmayan Gültekin TEPE bu seferde organizasyonun bir bölümü olan Bireysel Organizasyonlar hakkında bir kitap yazmıştır.

Bireysel Organizasyonun 50 Tonu” ismi olan bu kitapta Gültekin TEPE 21 yıllık organizasyon tecrübesi ile Bireysel organizasyonlar hakkında A’dan Z’ye bilgiler vermektedir. Bireysel organizasyonlar nelerdir kısaca birkaçını sizlere söyleyecek olursak;
Düğün, Sünnet, Doğum günü, Askerlik Eğlencesi, Yılbaşı Partisi, Parti vb. daha birçok bireysel organizasyonlar hakkında bilgiyi bu kitapta öğreneceksiniz. Organizasyon sektörünü merak edenler ve organizasyon firmaları için güzel bir kitap önerisi olan “Bireysel Organizasyonun 50 Tonu” çok yakın zamanda tüm kitapevlerinde olacaktır.

Takipte Kalınız…