facebook satış takibi

Harika Bir Yıl Bekliyorum

Pozitif düşünüp pozitif bir yıl geçirmek istiyorum. Herkes 2017 yılının çok kötü geçeceğini söylerken ben çok iyi geçeceğini söylemek istiyorum. Birkaç yıldır hem ülke hem de sektör olarak sürekli sıkıntılar yaşadık umarım 2017 ve sonraki yıllar hepimiz için bambaşka güzelliklerle dolu bir yıl olur.

Siz değerli müşterilerimizin karşısına her iki yılda bir yeni kataloğumuz ile çıkıyorduk artık hem yeni kataloğumuzla hem de şu anda elinizde tuttuğunuz dergi ile iki yılda bir sizlerin karşısında olmayı planlıyoruz.

Bu dergimizde neleri bulacağınızı merak ediyorsanız dergiyi incelemeden kısa kısa bilgiler verebilirim. Bu dergimizde yaptığımız organizasyonları, işletmemiz ile ilgili yenilikleri ve etkinlikleri inceleyebileceksiniz. Hem sektörden hem de bizden haberleri bulabileceksiniz. 

Sizlerin de bildiği gibi bu yıl 20. Yılımızın içindeyiz. Yirminci yılımızı yakın zamanda siz değerli müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve meslektaşlarımız ile birlikte kutlamayı ümit ediyoruz. Sözü çok uzun tutmadan şunu söylemek istiyorum araştırıyoruz, yenileniyoruz, çalışıyoruz amacımız sizin organizasyon işlerinizi sıkıntısız geçirmeniz.
 
Sevgilerimle,

Gültekin TEPE