facebook satış takibi

HEDİYELİK BEBEK DOĞUM ŞEKERLERİİnsanın hayatında birçok özel günler bulunur bu özel günlerin başında ise çocuğunuzun hayata gözlerini açtığı gün gelir. 9 aylık bir beklemeden sonra çocuğunuzun dünyaya gelmesi çiftler için büyük bir mutluluktur. Bu gün onlar için bir hayli özel ve unutulmaz bir gün haline gelir. Bu günde aile, dost, akraba tüm sevdikleriniz bu özel günde sizleri yalnız bırakmamak, geçmiş olsun dilekleri ile sizleri gerek hastanede gerekse evde ziyaretinize gelir. Bu ziyarette bulunan sevdikleriniz eli boş gelmeyeceği için sizlerin de onları eli boş göndermeniz hoş olmaz. Onlara bebek doğumuna özel güzel hediyelerde bulunmanız gerekir. Bu hediye ne olabilir diye düşünüyorsanız sizlere önerimiz hediyelik bebek doğum şekerleri.
Biz Eğlence Organizasyonu olarak sizleri bu özel günde unutmayan sevdiklerinize hediyede bulunacağınız birkaç hediyelik bebek doğum şekeri sunmaktayız. Bu hediyelik şekerler şunlardır;
  • Mor Kutuda Bebek Doğum Şekeri
  • Bebek Doğum Şekeri
 
  • Emzik Desenli Bebek Doğum Şekeri
  • Çiçekli Cam Kavanoz Bebek Doğum Şekeri
  • Deniz Yıldızı Bebek Doğum Şekeri

Saydığımız bu hediyelik bebek doğum şekerlerinin içlerinde çikolatalı badem bulunmaktadır ama dilerseniz sizlerin isteğine göre içleri doldurulur. İstediğiniz adet kadar satın alabilirsiniz toplu sipariş halinde. Sadece bebek doğum şekeri değil aynı zamanda isterseniz doğum yapan annenin kaldığı yatağı, odayı, odasının kapısını çocuk doğumuna uygun hoş geldin bebek vb. yazılar ile süsleyebiliriz.

Sizlerde bu özel gününüzde sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize hediyelik bebek doğum şekeri sunmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.