facebook satış takibi

İftar Organizasyonlarına Özel Uygun, Ucuz Masa Sandalye PaketiRamazan ayında iftar organizasyonu düzenleyen kurum, dernek, belediye, firma ve şahısların bu organizasyonda birçok ekipman ihtiyacı bulunmaktadır. Bu ihtiyaçlardan en önemlisi ise masa ve sandalyedir. Çok fazla kişiye iftar düzenleyenler yüksek fiyata masa ve sandalye satın almak yerine Organizasyon firmaların sunmuş olduğu masa sandalye kiralama hizmetine başvuruyorlar. 1 gün kullanmak için yüksek fiyata satın almak yerine kiralamak daha mantıklı oluyor.

İftar organizasyonları için en çok kullanılan ve en uygun, en ucuz masa katlanır masalar, en ucuz sandalyeler ise plastik sandalyelerdir. Uyguna ucuza masa ve sandalye kiralamak isteyenler genellikle bu ürünleri tercih etmektedir.

Biz Eğlence Organizasyonu olarak ramazan ayında düzenleyeceğiniz etkinlikler veya iftar organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız masa ve sandalyeyi en uygun ve en ucuz paketler ile sizlere sunuyoruz. En uygun masa ve sandalyelerden oluşturduğumuz iftar organizasyonu paketleri şunlardır;  • 4 Kişilik Masa Sandalye Paketi: Bu pakette 4 Adet kolsuz plastik sandalye 1 adet ise 120cm dikdörtgen katlanır masa bulunmaktadır. Bu paketin kişi başı fiyatı 4,5₺’dir.
     
  • 10 Kişilik Masa Sandalye Paketi: Bu Pakette 10 Adet Kolsuz Plastik Sandalye ve 1 Adet 180cm Örtülü Yuvarlak Masa bulunmaktadır. Bu paketin kişi başı fiyatı ise 10₺’dir.
     
  • 8 Kişilik Masa Sandalye Paketi: Bu Pakette 8 Adet Kolsuz Plastik Sandalye ve 1 Adet 180cm Örtülü Dikdörtgen Masa bulunmaktadır. Bu paketin kişi başı fiyatı 6₺’dir.
Sizlere sunmuş olduğumuz bu paketleri sizlerde düzenleyeceğiniz iftar organizasyonunda kiralayarak organizasyonunuzu daha uygun fiyatlara getirip cebinizde kar yapabilirisiniz. Hemen bu Paketlerimizi kiralamak için bizlere ulaşınız.