facebook satış takibi

İftar Organizasyonuna Catering Ekipmanları KiralamaBu mübarek ramazan ayında ailesine, akrabasına, iş arkadaşlarına, çalışanlarına ve sevdiklerine iftar organizasyonu vermek isteyeceklerin önemli ihtiyaçlarından biride catering ekipmanlarıdır. Catering ekipmanlarından kastımız tabak, çorba kasesi, kaşık, bardak, yağdanlık, tuzluk, peçetelik, tepsi vb. yemekli organizasyonlarda ihtiyaç duyulan ekipmanlar. İftar organizasyonu yemekli geçecektir, az bir topluluğa bu organizasyonu yapıyorsanız evdeki catering ekipmanları ile bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz lakin kalabalık 200 – 300 kişilik bir topluma iftar organizasyonu verecek iseniz bir organizasyon firmasından catering ekipman kiralaması yapmanız gerekmektedir.

Bazı organizasyon yapanlar kiralamak yerine satın almayı tercih edebiliyor bu durum organizasyonunuzu oldukça maliyetli kılabilir. Düzenlediğiniz iftar organizasyonunu daha uygun fiyata getirmek istiyorsanız organizasyon firmalarının sunmuş olduğu catering ekipmanları kiralama hizmetinden yararlanmalısınız. Ürünleri sürekli kullanmayacaksınız sadece 1 kere kullanacağınızda kiralama yöntemi daha mantıklı.

Biz Eğlence organizasyonu olarak ta sizlere her organizasyonlarda olduğu gibi ramazan organizasyonunda da ihtiyaç duyduğunuz catering ekipmanlarını birçok çeşitte ve hiç adet sıkıntısı yaşamayacak bir şekilde sunuyoruz. Tabak, bardak, kaşık, çorba kaseleri, tuzluk, yağdanlık, peçetelik, kürdanlık, buz kovası vb. birçok catering ekipmanlarını sizlere sunmaktayız bunlar web sitemizde ürünler kategorisinin altında bulunan kiralık catering ekipmanları kategorisinde inceleyebilirsiniz.
Yukarda belirttiğim gibi sizlere sunduğumuz bu ekipmanları hiç adet sıkıntısı yaşamadan istediğiniz adette kiralama yapabilirsiniz. Mesela 500 veya 1000 kişilik bir iftar yemeği verecekseniz 1000 kişilik tabak, kaşık, bardak vb. ekipmanları Eğlence organizasyonunda rahatlıkla kiralayabilirsiniz.

Sizlerde iftar organizasyonunuzda önemli ihtiyaç olan catering ekipmanları satın almak yerine kiralamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.