facebook satış takibi

İftar Organizasyonuna Çorba İkramıRamazan ayında iftar organizasyonu verecek olan kişiler, firmalar, belediyeler ve kurumlar konuklara sundukları iftarlık yemeklerin yanında muhakkak çorba bulundurmalı. Çorba, yemek hazırlarken ve yemek yenilirken ilk tercih edilen sofraların olmazsa olmaz sulu yiyeceklerinden biridir. Oldukça lezzetli ve doyurucu olması insanların yemeklerde tüketmesini sağlamaktadır. Günümüzde hemen hemen her evde yemek hazırlanırken çorbaya mutlaka yer verilir. Günümüzde insanların sıklıkla tükettiği çorbayı sizlerde düzenleyeceğiniz iftar organizasyonu yemek menüsünde muhakkak bulundurunuz.

Fazla kalabalık olamayan örneğin 25 – 30 kişilik iftar organizasyonunuzda çorbayı kendiniz pişirebilir konuklarınıza ikram edebilirsiniz, lakin kalabalık bir topluluğa iftar organizasyonu verecek iseniz örneğin 100 - 200 ve hatta 500 kişilik bir iftar organizasyonu düzenleyecekseniz çorba hazırlamanız organizasyon yoğunluğu arasında oldukça zor olacaktır. Gelin bu organizasyonunuzda bizler lezzetli çorbalar hazırlayıp konuklarınıza ikram edelim. Sizlere sunduğumuz çorbacı hizmeti sayesinde organizasyonunuzda siz elinizi dahi sürmeden konuklarınıza birbirinden lezzetli çorba ikramında bulunmaktayız.
Usta aşçılarımız tarafından hazırladığımız çorbaları organizasyon alanınıza getirip burada çorba kazanından sıcak ve lezzetli bir şekilde kaselere koyup konuklara dağıtımını yapmaktayız.

Sadece Ramazan iftar organizasyonlarında değil aynı zamanda farklı organizasyonlarınızda da çorbacı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Sizlerde elinizi dahi sürmeden konuklarınıza organizasyonda çorba ikramında bulunmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşarak bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.