facebook satış takibi

İftar Organizasyonunda Konuklara Şerbet İkramıRamazan ayında düzenleyeceğiniz iftar organizasyonunda konuklara sunduğunuz iftar sofrasına birde şerbet eklemek ister misiniz? Cevabını evet ise sizlere harika bir hizmetimiz var.

İftar organizasyonunda konuklarınız için hazırlamış olduğunuz iftar sofrasına zararlı asitli içecekler yerine organik, lezzetli ve şifalı şerbet bulundurmak isteyenlere şerbetçi hizmeti sunuyoruz. Usta aşçılarımız tarafından hiçbir koruyucu madde içermeden doğal hazırlamış olduğumuz şerbetler insan sağlı açısından oldukça şifalıdır. Bazı insanların ağız tadına uyulmasa da çoğu insanlar severek tüketmektedir şerbeti. Sizlere 4 çeşit her insanın ağız tadına uygun olabilecek şerbet çeşitleri sunmaktayız. Bunlar;
  • Meyan Kökü Şerbeti
  • Demirhindi Şerbeti
  • Nar Çiçeği Şerbeti
  • Vişne Şerbeti
Olmak üzere 4 çeşit şerbetçi hizmetimiz bulunmaktadır. Sizlerde bunlardan iftar organizasyonunuza konuklarınıza dağıtmak istediğiniz 1 veya 1’den şerbeti seçip bizlere ulaşarak bu hizmeti satın alabilirsiniz. Bu hizmeti satın aldığınız taktirde bizler organizasyonunuza kısa bir süre kala taze, organik bir şekilde ustalarımızca hazırlıyor ve şerbet güğümlerine soğuk bir şekilde koyuyoruz. Daha sonra organizasyon alanınıza istediğiniz zamanda yeni çeri kostümlü dağıtıcı eleman ve şerbetçi güğümü ile geliyoruz. Burada yeni çeri kostümlü dağıtıcı eleman sırtına şerbet güğümünü bağlayarak organizasyon alanınızı gezip konuklara soğuk şerbet ikramında bulunur.
Yani siz elinizi dahi sürmeden konuklarınıza hem lezzetli hem de şifalı şerbet ikramında bulunabileceksiniz.Bu hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya organizasyonunuza bu hizmeti satın almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz 444 6 892 numaralı telefondan dilerseniz de iletişim bölümünde bulunan telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

İftardan Sonra Çay İkramı yazımızı incelemek için tıklayınız...
İftar Organizasyonuna Çorba İkramı yazımızı incelemek için tıklayınız...