facebook satış takibi

İftardan Sonra Çay İkramıTürkiye’de sabah, öğlen, akşam hiç zaman farketmeksizin tüketilen, sevilen evlerin ve kahvaltıların olmazsa olmazı olan çayı gelin iftar organizasyonda iftardan sonra konuklarınıza ikram ediniz. İftar organizasyonu düzenleyenler iftardan sonra acaba konuklarıma ne ikram etsem diye düşünüyorsanız çay güzel bir tercih olacaktır. Ramazan ayında çoğu evde iftardan sonra çay hazırlanır ve tüketilir. Bu sebeple sizlerde yapacağınız iftar organizasyonunda konuklarınız iftarını açıp tatlısını yedikten sonra onlara güzel bir çay ikramında bulununuz.

İftar organizasyonunuz 20 -30 kişilik ise çayı kendiniz hazırlayıp konuklara ikram edebilirsiniz ama iftar organizasyonunuz kalabalık bir topluma yani 100-200 ve hatta 500 kişilik ise çayı hazırlayıp konuklara ikram etmek onca işin arasında sizlere oldukça zor gelecektir. Zor gelmesi ile birlikte tek başınıza çayları yetiştirmeniz mümkün değildir. Böyle bir durumda iftar organizasyonunu yatırdığınız organizasyon firmasından çaycı hizmeti almalısınız. Bazı organizasyon firmaları bu hizmeti vermese de çoğu firmalar vermektedir.

Organizasyon firmalarının vermiş olduğu çaycı hizmeti sayesinde sizler iftar organizasyonunuzda elinizi dahi sürmeden konuklarınıza önemli bir içecek olan çay ikramında bulanabileceksiniz. İftar organizasyonunuz 100-200-500 ve hatta 1000 kaç kişilik olursa olsun organizasyon firmaları ona göre organizasyon alanınıza malzemeleri ile birlikte gelip çay standı kurup burada lezzetli çaylar hazırlanıp konuklara ikram edilir.

Çaycı hizmetini nerede bulurum? Diyenlere ise bu hizmeti bizler sizlere sunuyoruz. Organizasyonda konuklarınıza ikram edeceğiniz birçok sokak satıcıları sunduğumuz gibi bu hizmeti de sizlere kaliteli bir şekilde sunmaktayız. Peki Çaycı hizmeti fiyatları nedir? Onları da belirtelim;
  • 0-100 Kişiye Çay Dağıtma Fiyatı: 420 TL
  • 101-200 Kişiye Çay Dağıtma Fiyatı: 520 TL
  • 201-300 Kişiye Çay Dağıtma Fiyatı: 620 TL
  • 301-400 Kişiye Çay Dağıtma Fiyatı: 720 TL
  • 401-500 Kişiye Çay Dağıtma Fiyatı: 820 TL
Fiyatlarımız yukarıdaki gibidir. Dilerseniz ekstra ücret ödeyerek çayın yanına konuklarınıza kahve ve oralet ikramında da bulunabilirsiniz.

Sizlerde iftar organizasyonunuzda iftardan sonra konuklarınıza çay ikramında bulunmak ve çaycı hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşınız. Bu hizmeti aldığınız taktirde bizler çay makineleri, çay, bardak, kaşık, şeker vb. malzemeler ile organizasyon alnınıza istediğiniz saatte gelip burada lezzetli çayları hazırlayıp konuklarınıza ikramda bulunuruz.