facebook satış takibi

IK için Etkinlik Planlama Önerileri SemineriKariyer.net Gültekin Tepe IK için Eğitim Semineri

İnsan kaynakları müdürleri için düzenlenen “IK için Etkinlik Planlama Önerileri” adlı seminerde Gültekin Tepe üç saatlik bir eğitimin ardından mini bir “Etkinlik Yaratma Workshop’u “ ile seminerini tamamladı.  Seminere katılan İnsan kaynakları müdürleri ve İnsan kaynakları personelleri eğitim süresince çalışanlar için yapılabilecek etkinlikler ve etkinlik planlama önerileri hakkında bilgiler aldılar. Program içerisinde soru cevap ile önerileri de değerlendiren katılımcılar birçok etkinlik önerileri alarak bunları uygulamak için not aldılar. Etkinlik planlanmasında aşağıdaki başlıklar irdelendi.


·         8 Mart Dünya Kadınlar Günü Trend Etkinlikleri
·         Aile Günü Etkinlik Organizasyonları
·         Şirket Piknikleri için Yenilikçi Öneriler
·         23 Nisan Çocuk Bayramının Şirket Çalışanlarının Çocukları İle Kutlanması
·         Happy Hours & Happy Friday Etkinlik Önerileri
·         2017’nin Trend Etkinliklerinin Neler Olacağı ve Organizasyon Önerileri
·         Kurumlar için Önemli Gün ve Haftalar
·         Spesifik Organizasyonlar
Ve daha fazlası…
 


Etkinliklerin ne için yapılması gerektiğinden ve yapılırken dikkat edilmesi gereken konularında işlendiği seminerde Gültekin Tepe İK’cılara birçok ipucu vererek çalışanların yapılan etkinlikler ile mutlu ve memnun edilmesinin yolunu gösterdi. Mavi ve beyaz yakalılar için Performans arttırıcı organizasyonlar, takım ruhu gibi konulara da yer veren Gültekin Tepe “Doğru planlanmış başarılı bir etkinlik başarılı bir takımı birbirine bağlar” diyerek, takımların birbirini daha iyi tanımalarının ancak ve ancak birlikte değerli vakit geçirerek başarılacağını belirtmiştir.
Altı ay içerisinde tekrar yapılması planlanan etkinliğin henüz tarihi belli olmamakla birlikte yeni etkinliğe katılmak isyetenler kariyer.net web sitesinden onuncu kat organizasyonlarına başvurabilirler. 

Etkinlik Planlama Önerileri

Şirket Çalışanlarına Yapılabilecek Organizasyonlar 

Mavi ve Beyaz Yakalılar için Organizasyon Önerileri