facebook satış takibi

İlk Franchise Şubemiz Açılıyor

Müşterilerimize Müjdeli Bir Haberimiz var.
 
Artık daha yakınız…
 
 
Eğlence Organizasyon olarak gün geçtikçe yenileniyor ve yen birlikteliklere imza atıyoruz. Bu gün itibari ile ilk franchise sözleşmemizi imzaladık ve artık Beylikdüzünde bizi temsil edecek bir Franchise şubemiz var. Türkiye'nin gelişmesi, Sektörün büyümesi ve işlerin yoğunlaşması ile daha güçlü bir Eğlence Organizasyon için el ele tutuşup birlikte hareket edebileceğimiz güvenilir, dinamik, çalışkan girişimcilere ihtiyacımız vardı, tabi ki bu girişimcilerinde bizim gibi know how ' u yüksek ve güçlü bir altyapıya sahip bir organizasyon firmasına. 
 
Şimdilik sadece İstanbul geneline verdiğimiz franchise şube sayımızı önümüzdeki yıllarda arttırmayı düşünüyoruz. Anadolu ve Akdeniz için  Depo ve yönetimsel sorunları da çözdükten sonra 2020 yılından itibaren şehir dışı franchise vermeye de başlayacağımızı tüm diğer illerdeki müşterilerimize de bildirmek isteriz. 
 
Zor bir süreçten geçip birçok başvuruyu eleyerek cımbızla seçtiğimiz yeni iş ortağımız franchisemiz tüm ekibimizin hassas çalışmasının bir meyvesidir. Tüm ekibime teşekkürü bir borç bilirim. Sektörümüze hayırlı olsun. Yılbaşı itibari ile faliyete geçecek olan şubemizin açılışına tüm müşterilerimiz davetlidir.
 
Gültekin Tepe 


NOTER HUZURUNDA İMZALARIMIZI ATARAK İLK FRANCHİSEMİZİ ONAYLADIK... 


FRANCHİSE ŞARTLARI İÇİN TIKLAYINIZ...