facebook satış takibi

ISITICI ÇEŞİTLERİ


Kış aylarının gelmesi ile birlikte organizasyon işlerimizde gelen misafirleri sıcak karşılamak için ısıtıcılara başvurmaktayız. Kış aylarında organizasyon ekipmanları arasında sıkça tercih edilen kış aylarının ekipmanları olarak ta bilinen ısıtıcılar soğuk atmosferi ısıtmaya yarayan organizasyon ekipmanıdır. Kış aylarında düzenlediğiniz bir organizasyonda misafirleri soğumaması ve hasta olmamasını istiyorsanız onlara sıcak bir ortam sunarak misafirlerinizin hem üşümemesini hem de hasta olmamasını sağlarsınız.

Eğlence Organizasyonu sizlere bir çok ısıtıcı imkanı sunuyor gelin bunlara bir göz atalım.

1.ELEKTRİKLİ ISITICI UFO


Dış mekan organizasyonları için uygun olan elektrikli ve üç kollu etrafı 360 derecede ıstan harika bir ısıtıcıdır. 220 V elekltrik ile çalışan şık ve hoş bir görünüme sahiptir.


2.İÇ MEKAN ISITICI


İç mekan organizasyonlar için uygun olan elektrikli ve mekanı bir saat içerisinde ısıtan güzel bir ısıtıcıdır. 200 m² alan için 1 adet yeterlidir. İç mekanı soğuk atmosferden koruyan tamamiyle sesiz bir şekilde çalışan iç mekan ısıtıcıların biridir.


3.PİRAMİT ISITICI


Dış mekan organizasyonlar için uygun olan ve etrafa oldukça sıcak bir hava yansıtan harika bir ısıtıcıdır. Elektrik ile değil de tüp ile çalışır tüplü ısıtıcıda denilebilir. Piramit ısıtıcı iç mekanlarda kullanılmasını tavsiye etmiyoruz çünkü iç mekanlarda koku yapar bu nedenle dış mekanlarda kullanılması daha uygundur.


4.VARİL ISITICI


Dış mekan organizasyonlar için hem sıcak hem de şık görüntülü bir ısıtıcı istiyorsanız varil ısıtıcı tam sizlere göredir. Eğlence organizasyonunun sizlere sundu varil yakacakları ve yanındaki elmanı ile birlikte organizasyon işinizde etrafa sıcak bir atmosfer sunmaktadır.
 
Sizlerde bu ısıtıcılardan yararlanmak ve organizasyonlarınızı soğuk havalardan korumak istiyorsanız hemen iletişim bölümünden bizlere ulaşarak dilediğiniz ısıtıcıyı dilediğiniz zaman kiralayabilirsiniz.