facebook satış takibi

Kahve İkramı OrganizasyonuKahve İkramı Organizasyonu

Organizasyonlarınızda konuklara ikram edeceğiniz güzel ikramlardan biride kahve ikramıdır. Konuklarınızın yorgunluğunu ve üzerindeki uykuyu üzerinden alacak lezzetli kahveler konuklarınıza ikram edeceğiniz güzel bir içecektir. Kahvenin hem lezzetli hem de insanın üzerinden yorgunluğunu alması konukların çok beğeneceği ve asla hayır diyemeyeceği ikramlardan biridir. Sizlerde düzenlediğiniz organizasyonda konuklarınıza lezzetli kahve ikramında bulunmak istiyorsanız hemen bizlere ulaşmalısınız. Biz Eğlence Organizasyonu olarak sizlere kahvenin en güzel 3 halini sunuyoruz.
Bunlar; Kumda Kahve, Közde Kahve, Kahveci Güzeli’dir.

Kumda Kahve: Kahvenin en güzel hali olan ve insanlarımızca bir hayli çok sevilen kahve olan Türk kahvesini daha da lezzetli kılan kumda Kahvedir. Türk kahvesine oldukça lezzet katan kumda kahve konuklarınıza ikram edeceğiniz lezzetli kahve çeşitlerinden biridir. Kumda kahve nasıl yapılır peki ? Kumda kahve bir tavanın içine kum doldurularak tavanın altı yakılır ve tavanın içindeki kum ısınınca bir fincana türk kahvesi ve suyu konulup kumun arasına koyulur ve ısınması beklenir. Isınınca da lezzetli bir şekilde konuklara ikram edilir.

Közde Kahve: Türk kahvesini lezzetli kılan bir diğer pişirme yöntemi de Közde Kahvedir. Közde kahve Türk kahvesine bir hayli fazla lezzet katarak konuklarınıza lezzetli bir kahve ikramında bulunmanızı sağlar. Közde Kahve nasıl yapılır? Közde kahve cezvenin içine türk kahvesi ve suyu konularak yanan közlerin arasına cezve konulur ve ısınması kaynaması beklenir. Bu şekilde çok lezzetli bir Türk kahvesi içebilirsiniz.

Kahveci Güzeli: Türk Kahvesi usta bir hanımefendi tarafından kahveci güzeli standında lezzetli bir şekilde hazırlanıp konuklarınıza kahve ikramı yapılır. Kahveyi yapacak eleman kahve yapımı konusunda bir hayli usta olduğundan sizlere lezzetli bir kahve ikramı yapar.

Sizlere sunduğumuz bu kahve hizmetlerinden sizlerde dilediğinizi organizasyonunuza kiralayabilir konuklarınıza lezzetli bir kahve ikramında bulunabilirsiniz. Hemen bu hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.