facebook satış takibi

KANDİL GÜNLERİNE ÖZEL İKRAMLAR VE HEDİYELİKLER


Özel dini günlerde yani kandil günlerinde, 3 aylarda, ramazan aylarında ve diğer dini günlerde günümüze kadar gelen adetlerden biri ikramlar ve hediyelik dağıtımıdır. Bu özel dini günlerde çoğu insanlar tanıdığı tanımadığı insanlara ufak ikramlar ve hediyeler vererek hayır işlemiş olurlar. Özel dini günlerde yapılan iyiliklerin sevapları çok olur düşüncesiyle bu tür iyiliklere başvurarak hayır işlemiş olurlar. Kimileri kendileri ufak bir şeyler alarak tanıdığı tanımadığı insanlara ikramlar ve hediyeler vererek hayır işler kimileri de organizasyon firmalarına başvurarak birbirinden şık ve özel tasarımlı hediyelikler hediye edebilir ve birbirinden lezzetli ikramlar ikram edebilirsiniz.

Genellikle bu özel dini günlerde organizasyon düzenleyenler oluyor organizasyonu düzenleyenler organizasyon firmasının sundukları hediyelikleri ve ikramlıklarından da yararlanırlar. Eğlence organizasyonu olarak şık kutularda veya sizlerin özel istediği özel baskılı kutuların içine şeker, lokum, çikolata gibi lezzetli ikramlar koyarak sizlerin konuklarınıza ikram etmenizi sağlıyoruz. İkramın yanı sıra aynı zamanda hediye de vermek isterseniz özel dini günlerde en sık tercih edilen hediyeliklerin başında gelen gülsuyunu sizlere sunuyoruz. Sadece gülsuyu değil bir çok hediyelik ürün sunmaktayız ama bu özel günlerde en çok tercih edilen hediyelik gülsuyudur. Ufak şık şişelerde gülsuyuları  konuklarınıza güzel bir hediyelik olacaktır. İstediğiniz adet kadar ve istediğiniz şişe boyutlarında gülsuyuları Eğlence organizasyonunda satın alabilirsiniz üstelik isteğe göre şişelerin üzerinize logonuzu, reklam amaçlı yazılar veya herhangi bir yazıda yazdırılabilir.

Sizlerde bu özel günlerde hayır amaçlı veya organizasyonlarınızda  inşalara ikram ve hediyeliklerde bulunmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz.