facebook satış takibi

KAR MAKİNESİ KİRALAMA HİZMETİ VE ORGANİZASYONU


 
Partilerinizde özellik bu zamanlarda yılbaşına az bir süre kala yapacağınız yılbaşı partisinde kış havasında bir parti geçirmek, konukların üzerine kar yağdırmak isteyenlere harika bir makine önerimiz var kar makinesi. Kar makinesi tıpkı kış aylarında yağan kar gibi partinizde de ister kapalı ister açık alanda kar yağdırmaktadır. Kar makinesi parti yapacağınız mekanın üstlerinde herhangi bir yere kurularak uzun bir süre mekana kar yağışı yapılır.

Sadece partilerde değil aynı zamanda özel fotoğraf veya video çekimlerinde de kar makinesini kullanabilirsiniz. Arkaya kış temalı bir zemin vermek veya karın altında güzel bir fotoğraf veya video çekmek isteyenlerinde tercih ettiği ürünlerden biridir kar makinesi.

Kar makinesini sadece kar yağdırmak amacıyla değil aynı zamanda köpük yağdırmak amacıyla da kullanabilirsiniz. Köpük partilerinde konukların üzerine köpük yağdırmak içinde bu makineyi kullanabilirsiniz.

Peki Kar makinesi nerede bulurum? Kar makinesi nereden kiralarım? Gibi sorular var ise kafanızda bu soruların cevabı Eğlence Organizasyonunda.
Eğlence organizasyonu partilerinizde, yılbaşı partisinde, fotoğraf ve video çekiminde, köpüklü partilerinizde kullanmanız üzere sizlere kar makinesi kiralama hizmeti sunmaktadır. Kar makinesi sürekli kullanacağınız bir ürün olmadığından yüksek fiyatlara satın almak yerine uygun fiyata kiralamak daha mantıklıdır. Kar makinesi kiralama hizmetini de Eğlence organizasyonunda bulmanız mümkündür.

Eğlence organizasyonundan kar makinesi kiraladığınız taktirde bizler istediğiniz zamanda organizasyon alanına kar makinesi, kar makinesinin yüksekten atması için 2 metre yüksekliğinde ahşap yer ve bu makinenin başında duracak, kullanımını bilen bir personel gönderiyoruz. Organizasyon alanınızda yüksek bir bölge varsa oraya eğer yoksa getirdiğimiz 2 metre yüksekliğindeki ahşaba koyarak istediğiniz süre kadar kar makinesini çalıştırıyoruz. Kar makinesini kiralama fiyatları istediğiniz zamana göre yani ne kadar süre yağmasını istediğinize göre değişir.

Detaylı bilgi almak veya kar makinesi kiralamak isteyenler hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirler.

Hemen bizlere ulaşınız.
444 6 892