facebook satış takibi

KARA CUMA EFSANE CUMA İNDİRİMİYabancı ülkelerde Black Friday, bizde ise Efsane Cuma, Kara Cuma olarak bildiğimiz Efsane Cuma yarın 24 Kasım günü başlamaktadır.

Peki Black Friday nedir? Kara Cuma Efsane Cuma Nedir?

Efsane Cuma olarak adlandırdığım Black Friday ilk olarak Amerika’da başladı daha sonra insanların büyük ilgisi sebebi ile tüm dünyaya yayıldı. Her sene Kasım ayının 20’sinden sonra ki Cuma günü kutlanılan bu günde bilindik büyük alışveriş siteleri, Büyük markalar ve mağazalar insanlara büyük indirimler sunmaktadır. Bu indirimler küçük indirimler değildir. %50, %60 %70 ve hatta %80 indirimler sunmaktadır firmalar. Bu günde Alışveriş merkezleri, büyük mağazalar, büyük markalar yoğun bir şekilde çalışıp, müşterilerin siparişlerini yetiştirmek için yoğun bir çaba harcar.

Bu özel günde insanlarda tetikte bekliyorlar. İndirim başlar başlamaz Alışveriş merkezleri dolup taşıyor, büyük e-ticaret siteleri büyük ilgi görüyor.

Bizde 20 yıllık organizasyon firması olarak düğün organizasyonu, sünnet organizasyonu, nişan organizasyonu, kına organizasyonu, açılış organizasyonu, fuar organizasyonu, yılbaşı partisi organizasyonu ve aklıma gelmeyen diğer organizasyonlar için ekipman kiralamak isteyenler 24 Kasım Cuma günü yani yarın saat 18:00’a kadar web sitemizde bulunan 1500’den fazla organizasyon ekipmanını %50 indirim ile kiralayabilecek.

Yakınlarda organizasyon düzenleyecekler yarın web sitemizi ziyaret ederek veya bizlere ulaşarak organizasyonunu %50 indirim ile daha uygun fiyata yapabilirler.