facebook satış takibi

Karpuz Dağıtma, Karpuz İkramı OrganizasyonuYaz mevsiminde yapacağınız organizasyonda konuklarınıza ikram edeceğiniz lezzetlerden biride karpuzdur. Yaz meyvesi olarak bilinen karpuz, günümüzde herkesin yaz aylarında evlerinde eksik etmediği bir meyve türüdür. Herkesin çok sevdiği ve lezzetle yediği karpuzu sizlerde organizasyonlarınızda konuklarınıza rahatlıkla ikram edebilirsiniz. Bol sulu bir meyve çeşidi olan karpuzu organizasyonunuza soğuk bir şekilde konuklara ikram ederek onları kavurucu sıcaklarda birazda olsa serinletebilirsiniz. Yaz ayında yapacağınız organizasyonda konuklarınızı serinletmek için ikram edeceğiniz lezzetli seçeneklerden biridir karpuz ikramı.

Peki siz elinizi dahi sürmeden konuklarınıza soğuk ve lezzetli karpuz ikramı nasıl sunarsınız? Cevabı Eğlence organizasyonunda.

Biz Eğlence organizasyonu olarak sizlere organizasyonlarda konuklarınıza dağıtmak için birçok ikramlar ve sokak satıcıları sunduğumuz gibi yaz aylarının lezzetli meyvesi karpuz dağıtma hizmetini de sizlere sunmaktayız. Organizasyon alanında karpuz dağıtma hizmetimizi satın aldığınız taktirde, bizler organizasyon tarihinin 1 gün öncesinden lezzetli karpuzları alıyor ve dolaplarda soğuk bir şekilde muhafaza ediyoruz. Ertesi gün yani organizasyonunuzun olduğu zamanda ise istediğiniz saate karpuzları, karpuzları koyacak kaplar, karpuzcu standı ve standın başında karpuzları kesip kaplara koyup dağıtacak eleman ile birlikte geliyoruz. Eleman bu stantta soğuk karpuzları kesip kaplara koyarak konuklarınıza ikram eder. Bu şekilde siz elinizi dahi sürmeden konuklarınıza soğuk ve lezzetli karpuz ikramında bulunmuş oluyorsunuz.Organizasyonda karpuz dağıtma hizmetimizin fiyatı dağıtılacak kişi sayısına göre değişmektedir. Fiyatlar şu şekildedir;

100 Kişiye Karpuz Dağıtma Fiyatı: 400 TL
200 Kişiye Karpuz Dağıtma Fiyatı: 500 TL
300 Kişiye Karpuz Dağıtma Fiyatı: 600 TL
400 Kişiye Karpuz Dağıtma Fiyatı: 700 TL
500 Kişiye Karpuz Dağıtma Fiyatı: 800 TL

Sizlerde organizasyona katılan konuklara karpuz ikramında bulunmak, karpuz dağıtma hizmetimize başvurmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.