facebook satış takibi

KESTANE DAĞITIMI ORGANİZASYONUKış deyince akıllara gelen yiyeceklerden biride kestanedir. Kış aylarının olmazsa olmazı, insanların bir hayli çok sevdiği kestane kış aylarında bir hayli fazla tüketiliyor. Kışın soğuk havada sıcak sıcak içinizi ısıtacak kestane kışın soğukluğunu da size unutturuyor. İnsanlarda kestaneye büyük bir ilgi gösteriyor sokaklarda bulunan kestaneciler büyük bir ilgi topluyor.

İnsanların bu kadar ilgi gösterdiği ve severek tükettiği kestaneyi gelin kış aylarda yapacağınız etkinlik veya organizasyonlarınıza katılan konuklara ikram edelim. Özelikle kurumsal firmalar bu aylarda yapacağı kurumsal organizasyon işlerinde çalışanlarına ikram edeceği güzel seçeneklerden biridir kestane. Çalışanlarınıza ufak bir sürpriz yapmak istiyorsanız onlara bu soğuk havada iyi gidecek kestane ikramında bulunun.

Sadece kurumsal organizasyonlarda değil aynı zamanda bu zamanlarda yapacağınız yılbaşı organizasyonu, fuar organizasyonu, Düğün organizasyonu vb. organizasyonlarınızda da konuklarınıza ikram edeceğiniz güzel sokak satıcıları seçeneklerinden biride kestanecidir.


Kestane dağıtma hizmetini Eğlence organizasyonunda bulmanız mümkündür. Eğlence organizasyon 20 yıldır sizlere organizasyonlarda konuklarınıza lezzetli ikramlarda bulunmanız için birçok sokak satıcıları çeşidi sunduğu gibi Kestaneci hizmeti de sizlere sunmaktadır. Kaç kişilik isterseniz isteyin dilerseniz 100 dilerseniz 500 dilerseniz de 2000 kişilik kestane dağıtma hizmetini Eğlence Organizasyonunda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kestaneci hizmetimizde kestaneleri yapacak usta profesyoneldir. Organizasyon alanınızda kestane arabası ile kestaneleri lezzetli bir şekilde pişirerek konuklara ikramda bulunur. Siz elinizi dahi sürmeden konuklarınıza lezzetli kestaneler ikram edebileceksiniz.

Sizlerde organizasyon, etkinlik, parti, festival ve özel kutlamalarda konuklarınıza kestane ikramında bulunmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşarak kestaneci hizmetimizden yararlanabilirsiniz.