facebook satış takibi

Kiralık iç ve Dış Mekan Isıtıcı modelleri ve Kullanım Şekilleri

Kiralık İç ve Dış Mekan Isıtıcı Modelleri ve Kullanım Şekilleri


Dış mekan ve iç mekan ısıtıcıların kullanımı ve kullanım şekillerinin anlatılacağı haberimizde sizlere daha detaylı bilgi vererek ısıtıcıları yanlış kullanmamanız konusunda bilgilendirme yapacağız. 

Öncelikle ısıtıcıları inceleyelim. 

Palmiye Isıtıcı
Piramit Isıtıcı
Ufo Isıtıcı
Fanlı ısıtıcı
İç Mekan Isıtıcı
Varil Isıtıcı


Mantar Soba
Palmiye Soba 
Ufo Soba
İç Mekan Soba
Vanlı Soba
Gazlı Soba
Tüplü Soba 


Bu tür ısıtıcılar neden kullanılır ? 
Dış mekan ve iç mekan ısıtıcılar ısı yeterliliği olmayan kapalı alanların ısıtılması ve outdoor organizasyonlar için gelen davetlilerin, misafirlerin üşümemesi için kullanılır. 

Kapalı alan organizasyonlarında da bazen davetliler sigara içmek için balkona, dışarıya çıkmak zorunda kalır ve sigaralarını içerken üşüdüklerinden şikayet ederler. Böyle durumlarda sigara içilen bölemü birkaç soba konularak bu sorun çözülmüş olur. 


KİRALIK ISITICI ÇEŞİTLERİ 

Palmiye, Mantar Soba Kiralama Piramit Isıtıcı Elektrikli Isıtıcı Ufo Varil Isıtıcı İç Mekan Isıtıcı Kiralama
 Palmiye Mantar Soba Isıtıcı Piramit Soba Isıtıcı Ufo Isıtıcı Varil Isıtıcı Fanlı Isıtıcı

Palmiye IsıtıcıHalk arasında japon sobası, palmiye soba, şemsiye soba ve Mantar soba olarak bilinmektedir. Palmiye ısıtıcılar tüp ile çalışmakta olup dış mekan ısıtıcılarıdır. Outdoor organizasyonlar ve etkinlikler için uygun olan bu tür ısıtıcılar büyük tüp ile çalıştığından uzun süre dış mekanda misafirlerinizi ısıtabilir. Ortalama 8 saat süresince yanan tüpler gerektiğinde anında değiştirilebilinir. Palmiye ısıtıcıların iç mekanda, kapalı alanlarda kullanılması sakıncalıdır. Tüpün çıkardığı zararlı gaz davetlilere zarar verebilir. Üst kısmı açık olan havadar yerlerde kullanıma uygundur. Farklı renkleri mevcut olan bü tür ısıtıcılara bazen müşterinin kurumsal logosu yapıştırılarak hoş bir görüntü sağlanabilir. Bazende organizasyonun içeriğine göre çiçek, kumaş yada alternatif süsleme şekilleri ile bu sobalar süsenerek ortamın nüansına uydurulur. 

Piramit Isıtıcı


Piramit ısıtıcılarda aynı palmiye sobalar gibi dış mekan ısıtıcılarıdır. Dışarıda yapılan tüm organizasyonlar için kullanılan bu ürünler şık görüntüsü ve alevli gösterişli hali ile organizasyonlara renk katabilir. Gümüş renk olan bu ısıtıcıları dış organizasyonlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Yine büyük tüp ile çalışan bu tür ısıtıcılar tüm organizasyon boyunca çevresinde duran davetlilerinizi ısıtacaktır. 

Ufo Isıtıcı 

Ufo ısıtıcılar hem içi mekan hem de dış mekanda kullanılmaktadır. Ev elektriği yani 220 v elektrik ile çalışan bü tür ısıtıcılar mekanın ve önünde duran kişilerin ısıtılması için uygun bir seçenektir. Ayaklı veya ayaksız olarak kullanabilen bu tür ısıtıcılar organizasyonlar için uygundur. Çok fazla elektrik yakmayan ısıtıcıların iki modeli bulunmaktadır. Ağaç gibi üçlü modeli ile yukarıdan aşağı ısı veren model ve tekli düz ısı veren modeldir. 

Varil Isıtıcı


Varil ısıtıcılar büyük fıçı bidonların yakılması ile ısınılması organizasyonudur. Dış mekan organizasyonlarda, sokak konsept organizasyonlarında kullanılan bu tür ısıtcılar tahta ve odun ile yanmaktadır. Varil ısıtıcıları yakan ve organizasyon süresince takip edip sönmemesi için takviye yapan bir personel hali hazırda bulunmaktadır. Bu tür ısıtıcılar organizasyona farklı bir hava katar ve farklı bir konsepte büründürür. İsteğe göre variller müşterinin logosu yapılacak şekilde dizayn edilebilir. Bazen organizasyonun anlam ve önemine uygun spray boya ile çalışmalar da yapılmaktadır. Aynı ürünün birde kokteyl masası olarak kullanılanı olduğundan masa ile takım yapılabilir. Kiralama fiyatına ısıtıclıarı yakacak ve başında duracak personel ile organizasyon boyunca varillerin içinde yanan odunlar, tahtalarda dahildir. Bu tür ısıtıcı genellikle yarı kapalı alanlar ve açık alanlar için uygundur. 

Fanlı Isıtıcı


Fanlı iç mekan ısıtıcılar adından da anlaşılacağı gibi sadece iç mekanda kullanılmaktadır. Bu tür ısıtıcılar büyük fuar alanları, spor salınları, hangarlar ve diğer kapalı alanların ısıtılmasında kullanılmaktadır. Trifaze elektrik ile çalışan ısıtıcılar çok fazla elektrik sarfiyatı yapmamaktadır. Ortalama saatte 5 tl gibi cüzzi bir yakıta 200 metrekare bir alanı bir adet ile ısıtmak mümkündür. Ev elektriği uygun olmayan bu makineler için trifaze elektrik şarttır. Alanda elektrik problemi varsa jeneretör ile rakatlıkla kullanılabilmektedir. İç mekan organizasyonlarında en çok kullanılan ısıtıcı modelidir. 


Kiralık Palmiye ve diğer ısıtıcılarlar ile Şemsiyeler için web sitemizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. 


Sizlerde yaptığınız organizasyonlarda, davetlerde davetlilerinizin, müşterilerinizin soğukta üşümesini istemiyorsanız o zaman kesinlikle iç veya dış mekan ısıtıcıları kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu tür ısıtıcılar ile gelen davetlilerinizin hem yüzü gülecek hemde etkinliğiniz daha başarılı ve sıcak geçecektir. Önemli olan hangi tür ısıtıcıyı hangi organizasyonda kullanacağınız. Buna dikkat etmenizi önemli öneriririz. 

Küçük bir hata büyük bir soruna dönüşmesin. 
Organizasyon yapılırken her şey mükemmel olupta ortamın soğuk olması davetlilerin alanda kalmasını etkileyecek ve birçok davetli alanı erken terkerk edecektir. Sizde ısıtıcıları kullanarak davetlilerinizi bir arada tutabilirsiniz. 

Eğlenmek Herkesin Hakkı

İç ve Dış mekan ısıtıcı Kullanım Şekilleri ile ilgili Örnek Resimler