facebook satış takibi

KIŞ AYLARININ İKRAMLARI


Organizasyon işlerinizde gelen misafirleri mutlu etmek ve onlara güzel bir şekilde hizmet vermek için kullanılan yollardan biride ikramlardır. Misafirlerinize lezzetli, güzel ikramlarda bulunarak onları hem mutlu edebilir hem de damaklarında harika tatlar bırakabilirsiniz. Kış ayının gelmesi ile düzenlemiş olduğunuz bir organizasyon işinizde ne ikram etsem diye düşünüyorsanız sizlere yardımcı olalım. Kış aylarının en lezzetli ikramlarını sizlere açıklayalım.

1.ÇAY


Türkiye’de bir çok tiryakisi olan ve hemen hemen her dakikada içilebilen kimsenin hayır diyemeyeceği çay kış aylarının olmazsa olmazıdır. Kış aylarında düzenlemiş olduğunuz bir organizasyon işinizde sizlerde misafirlerinizin içini ısıtmak istiyorsanız Çaycı Hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çaycı organizasyon işinizde çayı demler ve konuklarınıza seri bir şekilde ikram eder. Çaycı fiyatını öğrenmek istiyorsanız 444 6 892 nolu telefon numarasından bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.


2.KAHVE


Çaydan sonra en çok tükettiğimiz içeceklerden biri olan ve üzerimizden uykusuzluğu atan kahve kış aylarının da çaydan sonra sıkça kullanılan içeceklerden biridir. Kış aylarında düzenlemiş olduğunuz bir organizasyon işinizde konuklarınıza güzel bir kahve ikramında bulunabilirsiniz. Eğlence organizasyonunun sizlere sunduğu kahveci güzeli ile sizlerde elinizi bile sürmeden konuklarınıza kahve ikramında bulunacaksınız. Kahveci güzeli kahveleri lezzetli bir şekilde yapıp  misafirlerinize ikram etmektedir. Kahveci güzeli fiyatını öğrenmek istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.


3.KESTANE


Herkesçe sevilen ve kış meyvesi olarak ta bilinen aynı zamanda kış mevsimi ile özdeşleşmiş sağlıklı ve lezzetli bir yiyecek olan kestane kış ayları organizasyon işlerinizde misafirlerinize ikram edebileceğiniz harika bir ikramdır. Eğlence Organizasyonunun sizlere sunduğu kestaneci ile sizlerde artık rahatlıkla misafirlerinize kestane ikramında bulunabilirsiniz. Kestane arabası ile kestaneleri lezzetli bir şekilde pişiren ve misafirlerinize ikram eden kestaneciyi sizlerde 444 6 892 nolu telefon numarasından bizlere ulaşarak kestaneci hizmetinden yararlanabilirsiniz.


4.BOZA


Kış aylarının içeceği olarak bilinen ve aynı zamanda kış aylarının gelmesi ile hemen hemen her yerde bozacı seyyar satıcılarını görebileceğiniz lezzetli kış içeceklerinden biridir Boza. Oldukça bol vitamine sahip olan Boza hem lezzetli hem de oldukça sağlıklı bir içecektir. Sizlerde kış aylarında düzenlemiş olduğunuz bir düğün organizasyonu, sünnet organizasyonu, fuar organizasyonu ve diğer organizasyon işlerinizde konuklarınıza boza ikramında bulunmak istiyorsanız eğlence organizasyonundan bozacı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bozacı bozayı lezzetli bir şekilde yapıp konuklarınıza ikram eder. Sizlerde Bozacı fiyatını öğrenmek ve Bozacı hizmetinden yararlanmak istiyorsanız 444 6 892 nolu telefon numarasından bizlere ulaşarak bozacı hizmetinden yararlanabilirsiniz.
 
 
5.SAHLEP


Kış aylarının Bozadan sonra bir diğer içeceği olan ve kış aylarında evlerimizde eksik olmayan sahlep kış aylarında sizleri bir çok hastalıktan koruyan sağlıklı bir içecektir. Organizasyonlarınızda davetlilerinize sağlıklı ve lezzetli bir ikramda bulunmak istiyorsanız sahlepci hizmetinden yararlanmalısınız. Sahlepci sahlepi lezzetli bir şekilde yapıp misafirlerinize ikram etmektedir.
 
Sizlerde Kış aylarında organizasyon işlerimizde misafirlere ne ikram edeceğim diye düşünüyorsanız derhal 444 6 892 numarayı arayarak organizasyonlarınızda en lezzetli ikramı sunabilirsiniz misafirlerinize.