facebook satış takibi

KOKTEYL ORGANİZASYONU ÜRÜNLERİ VE HİZMETLERİÖzel günlerde veya herhangi bir zamanda akrabalarınızla, iş arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizde parti havasında güzel bir gün geçirmek ve bunun için bir organizasyon düzenlemek istiyorsanız kokteyl organizasyonu güzel bir seçenek olacaktır. Akrabalarınız, iş arkadaşlarınız veya sevdikleriniz ile güzel, unutulmaz bir gün geçirmek isteyenler için güzel bir seçenek olan ve aynı zamanda Yılbaşında sıklıkla tercih edilen organizasyon çeşidi olan Kokteyl organizasyonu yılbaşı partisi düzenleyeceklerinde tercih ettiği organizasyon çeşididir. Kokteyl organizasyonları bir parti havasında oldukça eğlenceli ve keyifli geçer. Bu organizasyonu düzenleyen kişilerin dikkat ettiği ve özen gösterdiği etken konukların eğlenceli ve keyifli dakikalar yaşamasıdır. Bunun içinde bir partide ne gerekiyorsa hangi ürüne ihtiyaç duyuluyorsa bunlar bir organizasyon firmasından temin edilir ve aynı zamanda konuklara birbirinden lezzetli birçok ikramlar sunmak için organizasyon firmaları veya yemek firmalarına başvurulur. Sizlerde kokteyl organizasyonu düzenlemek istiyorsanız mutlaka bir organizasyon firmasının yardımını almalısınız. Kokteyl organizasyonunda her şeyin eksiksiz ve kaliteli bir şekilde olmasını isteyeceksiniz bunun içinde birçok ekipman ve hizmetlere ihtiyaç duyacaksınız. Organizasyon firmalarında bir kokteyl organizasyonunda aradığınız tüm ekipmanları ve hizmetleri rahatlıkla bulabilir ve kokteyl organizasyonunuza rahatlıkla kiralayabilirsiniz. İşte sizlere kokteyl organizasyonlarında ihtiyaç duyacağınız ürünler yani kokteyl ürünleri nelerdir şöyle sayalım;

·         Sandalye ( Kokteyl, Bar sandalyeleri)
·         Masa ( Kokteyl Masası, Cam kokteyl masası, Süslemeli kokteyl masası, Işıklı kokteyl masası, Lake kokteyl masası, Bar masası vb.)
·         Koltuk ( Tekli, İkili, Üçlü koltuk, Protokol koltuğu vb.)
·         Sehpa ( Protokol sehpa, deri sehpa, palet cam sehpa vb.)
·         Catering Ekipmanları ( Bardak, çatal, kaşık, tabak vb.)
·         Şamdan, Vazo, Mum ve Mumluk ( Kokteyl masalarının üzerine şık süslemeler için)
·         Çiçek Süsleme ( Mekanı, masa üzerini vb. yerleri çiçekler ile süsleme)
·         Balon Süsleme (Mekanı, masa üzerini vb. yerleri çiçekler ile süsleme)
·         Kapı Giriş Süsleri
·         Ses, Müzik Sistemi
·         DJ
·         Işıklandırma sistemi
·         Disko Topu
·         Sokak Satıcıları ( Kestaneci, Köfteci, Sucuk Ekmekçi, Bozacı, Pamuk Şekerci, Patlamış Mısırcı vb.)
·         Kokteyl İkramlıkları ( Birbirinden lezzetli Kanepeler, Kurabiyeler, Atıştırmalık tatlılar vb.)
·         Kokteyl Yemekleri ( Et, sucuk, köfte gibi ızgaralar, İçli köfte, Yaprak sarması vb. lezzetli yemekler)
·         Alkollü Alkolsüz Kokteyl İçecekler
·         Trio Müzik Grubu
·         Dans Gösterileri
·         Volkan ve Konfeti Gösterisi
·         Ateşbaz gösterisi
·         Sıcak Şarap İkramı
·         Buz Makinesi standı
·         Fotoğrafçı

Bu ekipman ve hizmetler genellikle kokteyl organizasyonunda sıklıkla tercih edilmektedir. Sizler bu listeyi kokteyl organizasyonunuzun durumuna göre azaltabilir veya eklemeler yapabilirsiniz. Bu ekipman ve hizmetleri de üstte de belirttiğim gibi organizasyon firmalarında bulmanız mümkündür. Hemen sizlere uygun bir organizasyon firması bulup kokteyl organizasyonunda ihtiyacınız olacak ekipman ve hizmeti kiralamak için organizasyon rezervasyonunuzu yaptırınız.