facebook satış takibi

KOLTUK KİRALAMA HİZMETİ


Bir organizasyon işinizde misafirlerinizi konuklarınızı güzel ve rahat bir şekilde ağırlamak istiyorsanız rahat koltuklardan yararlanmalısınız. Geniş oturma ve dinleme öğesi olan koltuk rahatlığa önem verenler için harika bir tercih olacaktır. Şıklık konusundan bir hayli şık olan Deri koltuklar ile aynı zamanda organizasyon işinizi de şık bir hale de getirebilirsiniz. Sayı adet sınırı olmaksızın istenilen sayıda koltuk kiralama yapabilirsiniz. Sizlerde koltuk hakkında bilgi almak istiyorsanız veya koltuk fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız 444 6 892 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Eğlence Organizasyonu bir çok çeşit koltuk seçenekleri sizlere sunarak aradığınız koltuğu hem rahat bir şekilde bulma hem de yeni fikirler ortaya koymanızı sağlıyor. Eğlence Organizasyonun sizlere sunduğu koltuk çeşitlerine şöyle bir bakalım.

1.Tekli Sırtlıklı Beyaz Deri Koltuk
2.İkili Sırtlıklı Beyaz Deri Koltuk
3.Üçlü Sırtlıklı Beyaz Deri Koltuk
4.Üçlü Sırtlıklı Siyah Deri Koltuk
5.İkili Sırtlıklı Siyah Deri Koltuk
6.Kırmızı Koltuk
7.Saray Koltukları
8.Beyaz Deri Kollu Koltuk İkili
9.Tekli Lüks Beyaz Kollu Koltuk
10.Beyaz Deri Koltuk Takımı
11.Siyah Deri Tekli Kollu Koltuk
12.Siyah Deri Kollu Koltuk İkili
13.Tekli Lüks Siyah Kollu Koltuk
14.İkili Lüks Siyah Kollu Koltuk
15.Siyah Deri Koltuk Takımı
16.Lüks Siyah Deri Koltuk Takımı
17.Tekli Lüks Kırmızı Kollu Koltuk
18.İkili Lüks Kırmızı Kollu Koltuk
19.Kırmızı Deri Koltuk Takımı

Sizlerde hemen linklere tıklayarak Eğlence organizasyonunun sizlere sunduğu bir çok çeşit koltuğu inceleyebilir ve beğenmeniz durumunda 444 6 892 numaralı telefon numarasından bizlere ulaşarak veya iletişim bölümünden şirket telefonlarımıza ulaşarak beğendiğiniz koltuğu rahatçana kiralayabilirsiniz. Koltuklarımız sizlere temiz bir şekilde ulaştırılır sizlerde organizasyon süresine kadar kullanır organizasyon işiniz bittikkten sonrada ekiplerimiz tarafından geri alınır.