facebook satış takibi

KOLTUK KİRALAMA ORGANİZASYONUOrganizasyonlarımızda dikkat ettiğimiz hususlardan biride organizasyona katılan konuklara rahat rahat oturabileceği bir alan oluşturmak. Bunun içinde sandalye, koltuk, minder, bank, gibi ekipmanlara ihtiyaç duyarlar. Çoğu insanlar bu tercihini genellikle sandalyeden yana yapsa da koltuk, minder gibi seçimleri yapanlarda bulunmaktadır. Koltuklar genellikle düğün, nişan, sünnet gibi organizasyonlarda pek tercih edilmese de fuar organizasyonunun, açılış organizasyonlarının ve iç mekanda düzenlenen parti organizasyonlarının vazgeçilmez ekipmanıdır. Özellikle fuar organizasyonu işiniz var ise ve fuarınıza ilgi gösteren kişilere rahat bir oturma alanı oluşturmak istiyorsanız koltuk güzel bir seçenek olacaktır.

Koltuklar yumuşak ve oldukça rahat bir ekipmandır yani konuklarınız organizasyonunuzda rahat bir şekilde koltuklara oturabilirler.

Eğlence organizasyonu olarak sizlere 2 farklı modelde ve 3 renk çeşidinde koltuklar sunmaktayız. İşte Eğlence Organizasyonunun sizlere sunmuş olduğu koltuk modelleri;

·Deri Koltuk Kollu
     o   Tekli Deri Koltuk Kollu
     o   İkili Deri Koltuk Kollu
     o   Üçlü Deri Koltuk Kollu
·Deri Koltuk Language Kolsuz
     o   Tekli Deri Koltuk Kolsuz
     o   İkili Deri Koltuk Kolsuz
     o   Üçlü Deri Koltuk Kolsuz
·Sonsuzluk Koltuğu
·Mantar Koltuk
·Makara Koltuk
·Protokol Koltuk
·Saman Balyası Koltuk


Bunlar sunduğumuz modeller bu model deri olan koltuklarımızdan beyaz, siyah ve kırmızı renk olmak üzere 3 çeşit renk seçeneği sunmaktayız. Organizasyonlarınıza aradığınız koltuğu istediğiniz renkte Eğlence organizasyonunda rahatlıkla bulabilirsiniz ve organizasyonunuza kiralayabilirsiniz.

Üstelik Eğlence organizasyonu olarak sizlerin fuar organizasyonu için kiralayanlar için bir kampanya yaparak 3-4 günlük kiralamayı daha uygun fiyata vermekteyiz. Biliriz ki fuarlar 3-4 gün sürebiliyor bu sebeple koltukları fuarınıza 3-4 günlük daha uygun fiyata kiralayabilirsiniz.

Sizlerde hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşarak koltuk kiralama hakkında detaylı bilgi alabilir ve organizasyonunuzda konuklarınızın rahat oturacağı koltuk modellerimizden dilediğinizi kiralayabilirsiniz. Koltuk modellerimizi daha detaylı incelemek istiyorsanız https://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/kategori/kiralik-sandalye-cesitleri/koltuk-kiralama/ linke tıklayabilirsiniz.