facebook satış takibi

Kurumsal, Parti Organizasyonlara Ses Sistemi Kiralama HizmetiSes sistemi hizmeti yapacağınız organizasyonlarda ihtiyaç duyacağınız önemli ekipmanlardan biridir. Organizasyonda konuklara mikrofonda konuşma yapmak veya müzik dinletmek isteyenler bu hizmetimize başvurmaktadır. Özellikle kurumsal organizasyon düzenleyenler şirket toplantısı ve seminer için ses sistemine ihtiyaç duyuyorlar. Seminer ve toplantıda konuşmacının sesi dinleyicilere etkili bir şekilde ulaşması, herkesin sesi rahatlıkla duyması oldukça önemlidir. Sadece Kurumsal organizasyon değil aynı zamanda bir doğum günü partisi, şirket partileri vb. organizasyonlarda da konuklara hareketli müzikler açarak onlara eğlenceli, keyifli bir parti imkanı sunabilirsiniz.

Ses Sistemi Kiralama Fiyatı ve Detayları

Organizasyonlarda ihtiyaç duyduğunuz her ürünü sizlere sunduğumuz gibi ses sistemi kiralama hizmeti de sizlere sunmaktayız. 2 Adet ses sistemi hizmeti bulunmaktadır. Bunlar Mini ses sistemi ve Normal Ses sistemi.

1. Mini Ses Sistemi: Bu paketimiz organizasyon alanı küçük olanlar için oldukça ideal bir pakettir. Paketin içeriğinde 2 Adet Ses Kolonu, 1 Adet Ses Mikseri, İhtiyaca göre Mikrofon veya yaka mikrofonu ve Ses sistemini yönetecek DJ mevcuttur. Bu ürünün organizasyon alanına kiralama fiyatı 1200 TL’dir.

2. Büyük Ses Sistemi: Bu paketimiz ise organizasyon alanı büyük ve konuklarına profesyonel bir ses sistemi sunmak isteyenler için uygundur. Bu pakette 4-6 Adet Ses kolonu, 1 adet büyük ses mikseri, Profesyonel DJ ve Geniş Müzik arşivi, İsteğe göre mikrofon. Bu ürünün organizasyon alanına kiralama fiyatı 2020 TL’dir.

Sizlerde yukarıda belirttiğimiz ses sistemi hizmetlerimizden sizin organizasyonunuza uygun olanı seçip kiralama yapabilirsiniz. Ses sistemi kiralama hakkında detaylı bilgi almak için veya organizasyona kiralama yapmak için hemen bizlere 444 6 892 nolu numaradan veya iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.