facebook satış takibi

LANGIRT KİRALAMALangırt küçük masalarda 2 büyük masalarda 4 kişi ile oynana bir oyundur. Futbolun bir dikdörtgen alanın içine girerek maket futbolcularla topu karşı kalenin deliğe girmesini sağlamak ve topu kendi kalenin deliğe girmemesini sağlamak amacıyla oynanan maket futboldur.

Günümüzde en çok sevilen spor dalı olan futbolun masa oyunu haline gelmiş bir şeklidir langırt. Masa futbolu olarak ta bilinir. Futbolu örnek alarak futbola dayanarak ortaya çıkan bir oyundur. Futbola duyulan ilgiden dolayı langırt oyunu da bir hayli sevilip oynanan bir oyundur. Oynayan kişiye eğlenceli ve keyifli dakikalar yaşatan güzel bir masa oyunudur.

Sizlerde bu eğlenceli ve keyifli masa oyunu olan langırtı şölenlerinizde, kutlamalarınızda, festivallerinizde ve diğer organizasyon işlerinizde davetlilerinize keyif dolu eğlenceli dakikalar yaşatmak için ideal bir masa oyunudur.  Çocukların ve büyüklerin vazgeçilmez bir oyunu olan langırt ile sizlerde davetlilerinize eğlenceli ve keyifli bir ortam sunarak onları mutlu edebilirsiniz. Sizlerde Eğlence Organizasyon sayesinde organizasyon işleriniz artık daha eğlenceli , daha şık, ve daha keyifli geçecek. Aradığınız tüm organizasyon ekipmanları eğlence organizasyonda rahatlıkla bulabilir ve rahatlıkla kiralayabilirsiniz.