facebook satış takibi

Lokmacı Standı Kiralama OrganizasyonuLokma tatlısını içimizde yemeyen veya duymayan yoktur elbet. Günümüzde birçok kalabalık mekanlarda lokmacı hizmeti veren sokak satıcıları ve girdiğimiz her tatlıcıda gözümüze çarpan lokmalar sayesinde lokmayı bilmeyenimiz yoktur. Oldukça lezzetli bir tadı olan ve aynı zamanda insanlar tarafından sevilen, tercih edilen bir tatlıdır lokma. Bu kadar sevilen ve kimsenin hayır diyemeyeceği bir tatlı çeşidi olan lokmayı sizlerde düzenlediğiniz bir organizasyon işinde konuklarınıza rahatlıkla ikram edebilirsiniz. 20 yıllık bir organizasyon firması olarak 20 yıl boyuna tatlı çeşitlerinden  en çok müşterilerimizin tercih ettiği lokmacıyı sizlerde organizasyonlarınıza tercih edebilirsiniz.

Bilirsiniz ki organizasyonlarda konuklara ikramda bulunmak önemlidir. Hatta organizasyonlarda ikramlarda bulunmak günümüzde bir gelenek haline gelmiştir. Bir organizasyon düzenleyen kişi acaba konuklarıma ne ikramda bulunsam? Gibi soruları da düşünmektedir. Eğer ki sizler düzenlediğiniz organizasyonda konuklarınıza lezzetli bir tatlı ikramında bulunmak istiyorsanız lokma tatlısı sizler için güzel bir tercih olacaktır. Organizasyon alanınıza lokmacı makinesi ve bunu hazırlayıp, dağıtan elamanları ile gelip orada lezzetli lokmalar yapıp konuklarınıza sıcak, taze ve bir o kadar da lezzetli lokma ikramında bulunmak yaptığınız organizasyonu daha güzel kılacaktır.
Özellikle bulunduğumuz bu ramazan aylarında düzenleyeceğiniz bir iftar organizasyonu, ramazan eğlencesi veya ramazan organizasyonlarında konuklarınıza ikram edeceğiniz güzel tatlı çeşitlerinden biridir lokma tatlısı.

Bizleri 444 6 892 numaralı telefondan arayıp lokmacı hizmetinden yararlanmak istediğiniz bildirip rezervasyonunuzu açtığınızda bizler organizasyon gününüzde lokmacı ustası ile lokma hamurunu hazırlayıp lokmacı standı, lokmacı ustası ve lokmayı dağıtacak eleman ile organizasyon alanınıza gelerek orada usta tarafından lezzetli sıcak lokmalar yapılır dağıtıcı eleman ile de konuklarınıza lokma ikramında bulunulur. Organizasyon bittikten sonra da araçlarımız ile gelip lokmacı standını alıyoruz. Yani sizler elinizi bile sürmeden konuklarınıza lezzetli bir tatlı ikramında bulunmuş oluyorsunuz.

Hemen  sizlerde organizasyonunuza katılan konuklarınıza lokma ikramında bulunmak istiyorsanız bizleri 444 6 892 numaralı telefondan arayarak organizasyon rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.