facebook satış takibi

LOKUMCU KIZ ORGANİZASYONU


 
Halk arasında sevdiğimiz şekerleme türlerinden biriside lokumdur. Tatlı, yumuşak ve oldukça lezzetli olan lokum kimsenin hayır diyemeyeceği şekerleme türlerinden biridir.  Durum böyle olunca organizasyonlarda da tatlı, şekerleme ikramlarında lokum tercih edilmektedir. Bilirsiniz ki organizasyonların olmazsa olmazları konuklara dağıtılan ikramlardır. Bu ikramı lokumdan yana kullanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçmelisiniz.

Eğlence Organizasyonu olarak organizasyonlarınızda konuklarınız ikramda bulunmanız için köfte, pamuk şeker, popcorn, çiğköfte, pilav, kokoreç vb. daha birçok sokak satıcılar sunduğu gibi lokumcu kız hizmeti de sunmaktadır. Osmanlı kostümü giymiş kız sepette veya tepside konuklarınıza lokum ikramında bulunur. Lokumcu kızın dağıttığı lokumlar sade lokumlardır. Sizler isteğinize göre fındıklı lokum, antep fıstıklı lokum, renkli lokumlar vb. diğer lokum çeşitlerinden konuklarınıza ikramda buyurabilirsiniz. Lokum tercihlerinizde fiyat değişikliği olur. Her lokum çeşidi aynı fiyat olmaz.


Bu hizmetimizden yararlandığınız taktirde bizler istediğiniz lokumları kaliteli ve güvenilir markalardan taze bir şekilde alarak organizasyon alanınıza dağıtacak Osmanlı kıyafetli kız ile birlikte getiriyoruz. Eğer dağıtılacak kişi sayısı çok fazla ise 2, 3, 4 tane Osmanlı kostümü dağıtacak kız getirilir. Organizasyon alanınızda lokumlar paketten çıkarılıp sepetlere konulur daha sonra bu sepet kıza verilir ve kızda isterseniz organizasyon alanınızı dolaşarak isterseniz de belirli sabit bir yerde durarak konuklarınıza lokum ikramında bulunur.

Sizlere hiç elinizi dahi sürmeden konuklarınıza lokum ikramında bulunmak, lokumcu kız hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.