facebook satış takibi

LOVE MASA KİRALAMA


Türkiye’nin en büyük organizasyon deposuna sahip organizasyon firması olarak her geçen gün depomuza bir yeni ürün ekliyoruz. Depomuza eklediğimiz ürünler özenle seçilmiş, organizasyonlarınıza şıklık ve kalitelik katacağını düşündüğümüz ürünlerdir. Bugün ki yeni ürünümüzde Love Masa.

Düğün, Nişan, Söz, Kına gibi organizasyonlara harika bir masa seçeneği olacak LOVE masayı organizasyonlarınıza kiralamanız için sizlere sunuyoruz. Şubat ayında depomuza giren bu ürün sıfır, tertemiz yeni üründür yani organizasyona kiralayanlar şık ve kaliteli bir masayı görmenin yanı sıra aynı zamanda yepyeni bir masa ile karşılaşacaklar. Love masa, masa olarak kullanıldığı gibi aynı zamanda şık tasarımı ile dekorasyon, dekoratif amaçla da kullanılmaktadır. Love masa kiralama hizmetimizden yararlandığınız taktirde organizasyonunuza hem masa hem de dekorasyon ürünü kiralamış olursunuz.

Love masa organizasyona kiralama fiyatı 480 TL’dir. Masanın rengi beyaz renktir. Ölçüleri genişliği 260 cm, yüksekliği 90 cm ve eni de 50 cm’dir. Masanın üzerinde camı mevcuttur.  Love masa genellikle şu organizasyonlarda kullanılır;
  • Düğün Organizasyonu
  • Nişan Organizasyonu
  • Söz Organizasyonu
  • Kına Organizasyonu
  • Sevgililer Günü Organizasyonu
Yani romantik, aşk havalı organizasyonlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir masa çeşididir.

Love Masayı organizasyonunuzda görmek istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşarak Love masayı kiralayabilirsiniz.

Hemen bizlere ulaşınız
444 6 892