facebook satış takibi

Masa Ortası Süsleme İçin Ayna ModelleriMasa Ortası Süsleme İçin Ayna Modelleri

Organizasyonların şık ve gösterişli olmasını isteyenlerin başvurduğu organizasyon süslemelerinden biride masa üzeri ayna süslemesidir. Organizasyonların olmazsa olmaz ekipmanı olan masanın üzerine ayna koyarak ve bu aynın üstüne de birbirinden şık şamdan, çiçek, vazo, mumluk vb. dekoratif ürünleri eklenerek masa üzeri dekorasyonunuz oldukça şık olmaktadır. Aynalar masanın üzerine güzel bir hava katarak organizasyonunuza kiraladığınız masayı bir hayli şık ve kaliteli bir hale getirir. İşte organizasyonlarınızda masalarının üzerinde kullanacağınız Eğlence organizasyonunun sizlere sunmuş olduğu ayna modelleri:

1.       Masa Ortası Ayna: Organizasyonlarda kiralamış olduğunuz yuvarlak masanın üzerini komple ayna ile kaplamak istiyorsanız Masa ortası ayna sizler için güzel bir seçenek olacaktır. 4 parçadan oluşan 180 cm Çapında olan bu ayna parçalar birleştirilerek 180cmlik masaların üzerine kaplanır.

2.       Jardinyer: Masa üzeri ayna modelleri arasında en çok tercih edilen ve en çok beğenilen ayna modeli olan jardinyer gold renkli ve şık tasarımı ile göz kamaştırıyor. Sadece gold renkli değil aynı zamanda gümüş renginide sizlere sunmaktayız. Masalarının üzerine şık bir ayna arayanlar için jardinyer güzel bir seçenek olacaktır. Sizlerde organizasyonunuza jardinyer kiralamak istiyorsanız hemen bizlere ulaşınız.

3.       Aynalık ve Aynası: Gold ve gümüş renkte olmak taşlı birbirinden şık bu ayna modeli de organizasyon masalarınızı şık kılacaktır. Yuvarlak şeklinde olan bu aynalığın üzerine konulacka bir çiçek masanızı bir hayli gösterişli kılacaktır.

4.       Küp Ayna: Uzun küp şeklinde olan ve her tarafı ayna ile kaplı küp ayna masa üzeri süsleme için kullanılan ayna modellerinden biridir. Büyük ve orta boylarda sizlere sunduğumuz bu aynayı sizlerde organizasyonlarınıza kiralayarak masalarınızı şık kılabilirsiniz.

5.       Kare, Yuvarlak Ayna: Masaların ortasına koyacağınız 50 cm çapında sade ayna çeşididir.

6.       Katlı Ayna: Masaların üzerine konulacak şık ayna modellerinden biride Katlı aynadır. 2 katlı olan altı ayna üstü cam şeklinde bu ayna üzerine koyacağını şamdan, çiçek, vazo gibi dekoratif ürünler ile masanızı bir hayli şık kılabilirsiniz. Masa ortası için uygun olan bu ayna modelini kiralamak için hemen bizlere ulaşınız.

7.       Ahşap Çerçeveli Ayna: Şık desenli ahşap bir çerçevenin arasına konulan bu ayna modeli de oldukça şık ayna modellerinden biridir. Çerçevenin rengi gold renkte olması da oldukça göz kamaştırıyor.

8.       Gold Çerçeveli Dikdörtgen Ayna: Gold renkte olup ve desenli ahşap çerçevesi bulunan dikdörtgen ayna masalarınızın ortasına koymak için uygun ayna modellerinden biridir. Birçok model bulunan gold çerçeveli dikdörtgen ayna modellerini sizlerde ürünlerimizden inceleyerek beğendiğinizi organizasyonunuza kiralayabilirsiniz.

9.       Gümüş Çerçeveli Dikdörtgen Ayna: Gümüş renk sevenler içinde tasarlamış olduğumuz ayna modellerinden biride Gümüş Çerçeveli Dikdörtgen Aynadır. Organizasyonlarda masaların üzerine koyacağınız bu şık ayna çeşitlerinden sizlerde dilediğinizi kiralayabilirsiniz.

Bunlar ve daha birçok ayna modellerimizi detaylı bir şekilde incelemek için hemen https://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/kategori/dugun-nikah-sunnet/suplalar-ve-aynalar/ linke tıklayabilir ve beğendiğiniz bir ayna modelini kiralamak istediğiniz taktirde de bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.