facebook satış takibi

MASA SANDALYE ÖRTÜSÜ VE ÇEŞİTLERİ


Organizasyon işlerimizin olmazsa olmaz ekipmanlarının başında gelen masa ve sandalyeler günümüzde hemen hemen her düzenlenen organizasyon işlerinde kullanılan ve vazgeçilmez bir ekipman haline gelmiştir. Organizasyonlarımızın vazgeçilmez ekipmanlarından olan masa ve sandalyeler bir çok çeşitleri ile eğlence organizasyonunda. Sizlerde masa ve sandalye ihtiyacını eğlence organizasyonunun sizlere sunmuş olduğu masa ve sandalye kiralama hizmetinde yararlanarak bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Organizasyonlarda sıkça kullanılan masa ve sandalyeleri birde üzerine örtü takarak daha şık ve gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Eğlence Organizasyonu bir çok çeşit masa örtüleri ve sandalye örtüleri ile organizasyonlarınızda sandalyelerinizi daha şık ve gösterişli bir hale getirmenizi sağlıyor. Aynı zamanda dilerseniz eğlence organizasyonun bir çok çeşit şık, kaliteli sandalye ve masalarını örtülü süslenmiş bir şekilde kiralayarak organizasyonlarınıza direk örtülü süslenmiş masa ve sandalye kiralayabilirsiniz. Sizlerde hemen bir çok çeşit sandalye kiralama ve masa kiralama hizmetimizden yararlanmak ve kiraladığınız masa ve sandalyeleri süslemek üzerlerine örtü atmak istiyorsanız hemen 444 6 892 numaralı telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Eğlence Organizasyonunun sizlere sunmuş olduğu örtüleri şöyle bir sayalım ;

1.Streç Örtülü Plastik Sandalye Krem
2.Krem Streç Sandalye Örtüsü Sıtreç
3.Streç Örtülü Plastik Sandalye Siyah
4.Streç Örtülü Plastik Sandalye Yeşil
5.Yuvarlak Gri Masa Örtüsü
6.Dikdörtgen Masa Örtüsü Yere Kadar
7.Strech Bistro Masa Örtüsü Siyah
8.Fuşya Masa Örtüsü
9.Dantel Bistro Masa Örtüsü
10.Masa Örtüsü Pudra Renk
11.Krem Sterch Bistro Örtüsü
12.Nostaljik Örtü
13.Kareli Örtü
14.Ekose Masa Örtüsü
15.Beyaz Masa Örtüsü
16.Yuvarlak Krem Masa Örtüsü
17.Dikdörtgen Masa Örtüsü
18.Yuvarlak Siyah Masa Örtüsü
19.Beyaz Yuvarlak Masa Örtüsü

Ve daha sayamadığımız birçok örtüler eğlence organizasyonunda. Aynı zamanda örtülerle kalmayıp Masa ve sandalyenizide süslemek istiyorsanız birçok masa süsleme ekipmanlarımız mevcuttur. Hemen Bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız 444 6 892 numaralı telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Hemen Ulaşınız …

444 6 892