facebook satış takibi

Mavi Düğün Konsepti


Düğün organizasyonu yapacak olan çiftlerin düğün konsepti seçimine bir önerimiz olacak;

Biliyoruz düğün organizasyonu yapacak çiftlerin en çok zorlandığı kısımlardan biride düğün konsepti seçmektedir. Her sene değişen düğün trendleri düğün konsepti seçimini zorlaştırmaktadır. Bugün düğün konsepti seçimi yapan çiftlere yardımcı olmak için düğünlerde sıklıkla tercih edilen ve oldukça da beğenilen bir konsepti sizlere sunacağız. Bu konseptimizi mavi düğün konseptidir.

Özellikle sünnet düğünlerinin vazgeçilmez rengi olan ve düzenlenen hemen hemen her sünnet düğününde tercih edilen konsept olan mavi düğün konsepti aynı zamanda düğün organizasyonlarında da son zamanlarda tercih edilmeye başladı. Özellikle havuz başı, sahil kenarı, kumsal düğünü yapan çiftler konsept seçimini mavi renkten yana kullanmaktadır. Peki mavi rengin anlamı nedir? Mavi renk nedir?

Mavi gökyüzü, denizin rengidir. İnsanı sakinleştiren, huzur veren renklerden biridir. Mavi renk aynı zamanda temizliği sembol eder. Günümüzde temizlik malzemelerine baktığımızda genellikle mavi rengi sürekli ambalajlarda kullanırlar. Mavi renk aynı zamanda beyaz ile yan yana geldiğinde ortama şık ve huzurlu bir ortam sağlamaktadır. Düğün organizasyonu konsept seçimini maviden yana rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sizlere birkaç mavi düğün konsept resimleri gösterelim;
 Kırmızı Düğün Konsepti yazımızı incelemek için tıklayınız...