facebook satış takibi

MİNYATÜR KALE


Minyatür kale normal bildiğimiz halı sahadaki ve stadlardaki kalelerin daha ufak haline denir. Genellikle küçük çocukların kullandığı, sokak maçlarında kullanılan kale türüdür. Minyatür kaleyi diğer kalelerden ayıran en büyük özellikte adından da belli olduğu sürece küçük olmasıdır.

Genellikle bir organizasyon işinde özellikle piknik organizasyonu işinde çocukların sıkılmaması için kiralanan güzel ve eğlenceli bir oyundur. Hemen hemen her erkeğin sevdiği çocuğundan yaşlısına kadar sevdiği ve ilgi duyduğu spor dallarından biri olan futbolu sizlerde organizasyon işlerinizde çocukların sıkılmamasını ve onlara keyifli, eğlenceli dakikalar yaşatmak için minyatür kale kiralayabilirsiniz.

Özellikle çocuklara yönelik yapacağınız bir organizasyon işinizde onlara sıkıcı bir ortam yaratmamak için minyatür kale kiralayabilirsiniz. Sadece çocuklar değil gençlerinde bir hayli ilgi duyduğu futbolu sizlerde organizasyonlarınızda onlara keyifli ve eğlenceli dakikalar yaşatmak için minyatür kale kiralayabilirsiniz.

Sizlerde iletişim bölümünden bizlere ulaşarak sıkıcı geçmesini istemediğiniz organizasyonu daha keyifli ve eğlenceli bir şekilde geçmesini sağlıyoruz. Bir çok organizasyon ekipmanları ile aradığınız organizasyon ekipmanını rahatlıkla bulabilir ve organizasyon süresine kadar kiralayabilirsiniz.