facebook satış takibi

MUMLUK KİRALAMA VE MUMLUK ÇEŞİTLERİ


Mum organizasyon işlerinde genellikle dekoratif  ve dekorasyon ürünleri  olarak kullanılan ve organizasyona şıklık katmak için tercih edilen bir organizasyon ekipmanıdır. Genellikle masa üzeri süsleme olarak kullanılan mumları sizler organizasyon işinizde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Genellikle her organizasyon işinde tercih edilen mumlar hem romantik bir hava hem de şık bir hava katar organizasyon işinize.

Organizasyon işlerinde mumları daha kaliteli ve daha şık bir şekilde görmek isteyenler çareyi mumluklarda buluyor. Mumluk dekoratif bir şekilde yapılarak içine mum koyulur ve bu şekilde daha şık ve daha kaliteli bir görünüm kazanır. Eğlence organizasyonu sizlere bir çok mumluk çeşitleri ile organizasyon işlerinizde ihtiyaç duyduğunu ve aradığınız kalitedeki mumluğu rahatlıkla bulmanızı ve kiralamanızı sağlamaktadır. İstediğiniz her modeli rahatlıkla bulabileceğiniz  ve her modelinde birbirinden şık olduğu mumları sizlere sunan Eğlence Organizasyon aynı zamanda dilediğiniz kadar kiralamanızı sağlamaktadır.

Eğlence Organizasyonun sizlere sunmuş olduğu bir çok mumluklara şöyle bir bakalım;

1.Kare Dekoratif Mumluk: Kutu şeklindeki cam bardağın yanlarını dekoratif bir şekilde süslenmiş ve bardağın içine kokulu mum konularak etrafa hem şık bir hava hem de güzel bir koku salmaktadır.


2.Askılı Mumluk:  Dekoratif işlemeli metal renkli askılı mumluk. İçinde mumu mevcut olan bu mumluk bir yere asarak etrafa hoş bir görüntü verebilirsiniz.3.Tarçın Kaplamalı Mumluk: Tamamiyle mumun etrafını tarçınlarla kaplanmış şık bir mumluktur. Üstelik üzerindeki kurdele ile bir hayli şık bir görünüm kazanmaktadır.


4.Dantelli Mumluk: Dantel işlemeli dekoratif şık mumluk. Su dolu bir cam bardağın etrafı dantel ile çevrilir bardağın içerisine su konulur ve suyun üstüne yüzen mum ilave edilir. Oldukça şık ve kaltelidir.5.Dekoratif Mumluk: Su dolu cam bardağın üzerin yüzen mum eklenerek ve bardağı dekoratif mumluğun içine koyularak kullanılan dekoratif mumluk. Oldukça şık ve kaliteli bir mumluktur.6.Şeffaf Oda Mumluk: Büyük bir Cam Vazonun içine su doldurularak ve içine mumlar ve limonlar konularak kullanılan oldukça şık ve kaliteli mumluk çeşidi.7.Kafes Mumluk: Beyaz şık ve kaliteli bir kafesin içine mum konularak etrafa şık ve kaliteli bir hava sunan kafes mumluğu hemen denemek için bizlere 444 6 892 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz.8.Ayaklı Mumluk: Dekorasyon ve dekoratif olarak oldukça şık duran ayaklı mumluğu hemen denemek için bizlere ulaşınız.Daha bir çok mumlukları sizlere sunan Eğlence Organizasyonu sizlerin bir organizasyon işinde ihtiyaç duyduğunuz mumluğu rahatlıkla bulmanızı ve organizasyon süresine kadar rahatlıkla kiralamanızı sağlamaktadır. Sizlerde hemen mumluk kiralayarak organizasyon işlerinizi daha şık ve daha kaliteli bir hale getirmek istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Hemen Bizlere Ulaşınız…

444 6 892