facebook satış takibi

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ


Bazen kendi kendimize düşünüyoruz Müşterilerimiz bizi neden tercih etmeli diye. Bu düşüncemizin sonunda müşterilerimizin bizi tercih etmesi için birçok sebep yaratmaya çalıştık işte bu sebepleri sizinle de paylaşmak isteriz.
 
Kaliteli Hizmet :Müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için depolarımızda ve işletmemizde çalışmalarımızı takip etmekteyiz.

Kurumsal Yapı: Firmamız kurumsal bir yapıya ulaşmak için tüm geri bildirimleri değerlendirip örgütsel yapısını tekrar tekrar güncellemektedir.

Ürün Çeşitliliği: Üçbin metrekare depoda birbirinden farklı 1000 ürün ile müşterilerine farklı seçenekler sunmaktadır.

Satış Sonrası Destek: Satış sonrasında yaptığı organizasyonun arkasında duran oluşabilecek herhangi bir aksilikte çözüm üretebilmektedir.

Ulaşılabilirlik: Tüm ekibin cep telefonlarına kadar tüm bilgiler web sitesinde mevcut bulunmakta ve müşteri istediği zaman ulaşabilmektedir.

Şeffaflık: İşletmemizde depomuzu müşterilerimiz istediği gibi gezebilir ürünleri seçebilir ve fikir beyan edebilmektedir.

Güven: Yıllardır yaptığımız organizasyonlar ile müşterilerimizin güvenini kazanmış ve bu güvene layık olmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

20 Yıllık Tecrübe: 1997 yılından beri yaptığımız birçok organizasyon ile tecrübe kazanmış ve bu tecrübeyi müşterilerimizin organizasyonlarında göstermişizdir.
 
Fiyat istikrarı: Web sitemizde fiyatları afişe ederek tüm müşterilerimize eşit davrandığımızı son kullanıcı ile organizasyon firmasını ayırt ettiğimizi ve herkese eşit fiyat politikası uyguladığımızın göstergesidir.

Yetkinlik: İşletmemiz gerekli belgeleri alarak işlerini yürütmekte ve yaptığı organizasyonlarda bu belgelerin vermiş olduğu yetkinlikle işlerini yapmaktadır.

Lider: Sektörde uzun yıllardır bulunan işletmemiz lider olmuş ve bu liderliğinin altını doldurmuştur.