facebook satış takibi

NOEL BABA VE NOEL GEYİKLERİ KARTONET


Yılbaşı organizasyonu işinizde veya yılbaşı partinizde herkesin keyif alacağı ve bir hayli ilgi göstereceği harika bir ürünle sizleri tanıştıralım. Yılbaşına özel bir ürün olan ve bir çok insanında ilgisini çeken Kartonet şimdi noel baba ve noel geyik ile Eğlence Organizasyonunda. Noel Baba ve Noel Geyiği Kartoneti sizlerde yılbaşı organizasyonunuza veya yılbaşı partinize kiralayarak düzenlediğiniz organizasyonu ve partiyi bir hayli keyifli kılabilirsiniz. Noel baba ve Noel Geyiği kartonetinin yüz kısmını keserek sizlere sunuyoruz sizlerde organizasyonlarda bir alana kurarak organizasyon veya partinize katılanların o alana gidip kartonetin arkasına geçip o kesik boş alana kafasını koyarak fotoğraf çektirebilirsiniz. Bu fotoğrafta o günü unutmama açısından güzel bir anı olur.

Kartonetler Noel babanın boyutu Genişliği 120 cm Yüksekliği 200 cm Noel Geyiklerinin ise genişliği 200 cm yüksekliği de 200 cm ‘dir. Tam sizlerin boyunuza uygun bir şekilde hazırlanan kartonetler ayakta sabit durulması için demir bir ayaklık ile kaplanır ve düşmeyecek bir şekilde sağlam bir şekilde organizasyonunuzda istediğiniz alana getirilir.

Sizlerde hemen yılbaşı organizasyonunda veya yılbaşı partinizde Noel baba kartoneti kiralama veya Noel Geyiği kartoneti kiralamak veya hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Hemen bizlere ulaşınız..
444 6 892