facebook satış takibi

Organizasyon Firması Kurmak Artık Çok Basit

Günümüzde hiç değer kaybetmeden ilerleyen ve girişimcilerin bir hayli ilgisini çektiği organizasyon sektörü kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin bir hayli ilgisini getiriyor. Organizasyon sektöründe kendi işini kurmak  isteyenler biraz araştırma yapınca organizasyon firması kurmanın bir hayli masraflı bir iş olduğunu görüyor ve bu kararlarından vazgeçiyorlar. Çünkü bir organizasyon firması kurmak için büyük bir deponuz ve bu deponuzda müşterilerinize sunacağınız masa, sandalye, şamdan, tabure, minder gibi birçok çeşitli ürünlerin olması gerekir. Bu öğrenen girişimcilerin bütçesi yetmediğinden bazı kişiler organizasyon firması açmaktan vazgeçiyor bazıları ise bayilik ve franchise veren organizasyon firmalarına başvuruyor. Peki hangi organizasyon firmaları franchise verir? Franchise veren organizasyon firmaları hangileridir?

Eğlence Organizasyonu ve Ekipman kiralama firması olarak franchise vermekteyiz. 20 yıldır organizasyon sektöründe olan ve 20 yıldan bu güne gücüne güç katarak büyümeye devam eden Eğlence organizasyonu, müşterilerinin onlara daha rahat ulaşması için franchise vererek müşterilerine daha yakın oluyor. Genel merkezi Bahçelievler’de olan ve Beylikdüzü’ne, Bakırköy’e franchise veren ve İstanbul’un birçok semtine franchise vermeyi planlayan Eğlence organizasyonu bu şekilde sizlere daha yakın olacaktır. Eğlence organizasyonu 3000 m² deposu, 1500’den fazla ürün çeşitliliği ve 20 yıllık tecrübesi ile organizasyonda aradığınız, ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipman ve hizmeti rahatlıkla bulmanızı sağlayarak kaliteli organizasyonlara imza atmaktadır.

Eğlence organizasyonunda Franchise alacak kişiye yaklaşık 3 haftalık organizasyon eğitimi verilecektir. Eğitimi verecek olan kişi Eğlence Organizasyonu Genel Müdürü ve Organizasyon Firmaları Derneği Başkanı Gültekin Tepe’dir. Organizasyon eğitiminde organizasyon ile ilgili birçok bilgi sahibi edineceksiniz. Daha sonra ofisinizin dekoru, showroomu, masa ve sandalyesi, bilgisayarları, tabelası, matbusu, broşürleri ve daha birçok şey Eğlence Organizasyonu tarafından karşılanır. Bu şekilde masraflarınızı birazda olsa düşürüyoruz.

Franchise sipariş gelince veya organizasyon düzenlerken de web sitemizdeki tüm ürünleri ve yapılan tüm organizasyonları %50 indirim ile alacaktır. Üstelik ürünlerin teslimini, kurulumunu, bizim ekiplerimiz yapacaktır franchise sadece başında durup yönlendirmesini yapacaktır.

Bu şekilde çok masraflı görünen depo ve organizasyon ürünlerine çok yüksek rakamlarda para vermeyerek Eğlence organizasyonunda 3000 m² deposunda aradığınız tüm ekipmanları %50 indirim ile alarak depo derdinden kurtulmuş olabilirsiniz.

Sizlerde franchise organizasyon firması açmak istiyorsanız hemen bizleri 444 6 892 numaralı telefondan arayarak bir randevu oluşturabilir ve genel merkezimizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Franchise ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenler aşağıdaki makalelerimizi inceleyebilirler. 

Bayilik Franchise Veren Organizasyon Şirketleri
Franchise Organizasyon Şirketi Kurarken KOSGEB Desteği Alınabilir Mi?
Franchise Organizasyon Şirketi Kurulurken Sıkça Sorulan Sorular
Franchise Organizasyon Şirketi Kuruluşu Sırasıyla Yapılması Gerekenler
Organizasyon Şirketi Nasıl Kurulur. Franchise Organizasyon Şirketi Kurmak