facebook satış takibi

ORGANİZASYON İŞİNİZE SÜSLENMİŞ MASA VE SANDALYE TEMİNİ


Organizasyonların baş tacı ekipmanlarından olan ve her organizasyon işlerinde tercih edilen masa ve sandalye düzenleyeceğiniz organizasyonun olmazsa olmaz ekipmanıdır. Organizasyon işlerinde bu masa ve sandalyeler organizasyon firmalarının sunmuş olduğu masa ve sandalye kiralama hizmeti ile karşılanmaktadır. Kalabalık organizasyon düzenleyenler masa ve sandalyelerini organizasyon süresine kadar herhangi bir organizasyon firmasından kiralayarak organizasyonun masa ve sandalye ihtiyacını gidermektedir.

Eğlence organizasyonu olarak ahşap sandalyeler, seminer sandalyesi, plastik sandalyeler, koltuklar, puflar, minderler, çocuk sandalyesi, tahtlar ve banklar, nikah sandalyeleri gibi kategorilerde bir çok çeşit sandalye sizlere sunmaktadır. Saymış olduğumuz kategorilerde birçok çeşit sandalye hizmeti vererek bir organizasyonda aradığınız sandalyeyi rahatlıkla bulup istediğiniz adet kadar rahatlıkla kiralamanızı sağlamaktayız. Sizlerde bu web sitemize girerek saymış olduğumuz bu kategoriler arasında aradığınız sandalyeyi rahatlıkla bulabilir ve sandalye kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Sadece sandalyelerde birçok çeşit sunmadığımız gibi aynı zamanda masalarda da sizlere birçok masa çeşitleri sunmaktayız. Lake masalar, Nikah masası, Aynalı masalar, özel masalar, kokteyl, bistro ve bar masaları, Yuvarlak masalar, dikdörtgen masalar, sehpalar, çocuk masalar gibi kategorilerde birçok çeşit masa siz değerli müşterilerimize sunarak organizasyonda aradığınız şık ve kaliteli masayı rahatlıkla bulmanızı sağlamaktayız. 

Eğlence Organizasyonu olarak sizlere hazırladığımız birkaç süslenmiş masa ve sandalyeleri sıralayalım;

1.Banket Katlanır Beyaz: Yuvarlak masanın üzerine beyaz bir örtü ve bu masanın üstünde şık gümüş suplalar, masa ortası ayna ve aynanın üzerine canlı çiçekli beş kollu şamdan sandalye olarakta yeşil kuşakla süslenmiş katlanır sandalye. Organizasyonlarınızda şık bir masa ve sandalye seçimi olabilir.


2.Tiffany Banket Dore: Sandalyeler arasında en sık tercih edilen sandalye olan Tiffany sandalyeler ile hazırlanmış güzel bir takım. Yuvarlak krem örtülü masanın üzerine gold yuvarlak suplaların koyulması ve gold aynalık bunun üzerinde çiçekli gold şamdan gold rengi sevenlere güzel bir seçenek olacaktır.


3.Tiffany Banket Sünnet: Sünnet düğünlerinin vazgeçilmez rengi olan mavi ile tasarlanmış bir masa ve sandalye takımı. Beyaz örtülü yuvarlak masa yanına mavi kuşaklı tiffany sandalye ve bu masanın üzerinde gümüş supla, masa ortası ayna, aynanın üstüne gümüş çiçekli şamdan. Sünnet düğünleri için güzel bir masa ve sandalye seçimi olacaktır.


4.Tiffany Banket Siyah: Siyah renk sevenlere güzel bir masa ve sandalye seçeneği. Siyah örtülü yuvarlak masa ve yanlarında siyah tiffany sandalyeler masanın üzerine Gold supla, gold aynalık, gold şamdan ile harika bir takım.


5.Banket Katlanır Kır: Kır düğünleri için harika bir masa ve sandalye seçeneği. Kır düğünü masası ve sandalyesi hangisi olmalı diyorsanız bu seçenek bence tam sizlere göre. Pembe örtülü yuvarlak masa ve yanına pembe, yeşil kuşaklar bağlanmış katlanır sandalye, masaların üzerinde birbirinden şık suplalar, aynalık, ve şamdanlar ile kır düğünleriniz için harika bir masa ve sandalye seçeneği olmaktadır.


Bunlar sadece uygun fiyatlarda hazırlamış olduğumuz birkaç masa ve sandalye takımları farklı çeşitli masa ve sandalye takımlarımızı incelemek veya kendiniz bir masa ve sandalye takımı oluşturmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefon numarasından ulaşarak organizasyonlarınıza birbirinden şık masalar, masa süslemeleri ve sandalyeler kiralayabilirsiniz. Düğün organizasyonu, sünnet organizasyonu, açılış organizasyonu, özel davet organizasyonları vb. organizasyon işlerinizde aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz masa ve sandalyeyi Eğlence organizasyonunun sizlere sunmuş olduğu masa ve sandalye kiralama hizmeti ile bu ihtiyacınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Sadece masa ve sandalye değil aynı zamanda bir organizasyonda aradığınız veya ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanlar Eğlence Organizasyonunda.

Hemen bizlere ulaşınız.
444 6 892