facebook satış takibi

Organizasyon İşlerine Soğuk İkramlar


Bu yaz aylarında düzenlenen organizasyonlarda kafalarda oluşan sorulardan biride konuklarıma ne ikramda bulunsam? Herkesin de bildiği gibi organizasyonlarda önemli ihtiyaçlardan ve organizasyonunuzu daha kaliteli kılacak hizmetlerden biridir İkramlar. Yaz aylarında kavurucu sıcaklarda yapılan organizasyonlarda konuklarınıza dağıtacağınız ikramlar seçiminde zorlanabiliyoruz. Yaz aylarında konuklara soğuk, serinletici, rahatlatıcı ikramlarda bulunmanız gerekir. Konuklarınızı o sıcak havada birazda olsa serinletecek yaz havasına uygun ikramlarda bulunmanız gerekir. Bu ikramlar nelerdir sizlere sayalım;


·         Dondurma İkramı: Dilerseniz külahta Maraş dondurması dilerseniz de kapalı Algida dondurmaları konuklarınıza ikramda bulunabilirsiniz. Soğuk olan dondurmalar konuklarınızı bir hayli  serinletecektir.


·         Alaska Frigo İkramı: Buz dolaplarında muhafaza edilip soğutulan Alaska Frigolar konuklarınızı serinletecek güzel ikramlardan biridir. Oldukça lezzetli bir çikolata olan Alaska Frigo soğuk bir dolapta muhafaza edilerek soğuk bir şekilde konuklara ikram edilerek daha lezzetli ve serinletici bir ikram haline getirilebilir.


·         Karpuz ve Kavun İkramı: Karpuz ve kavunda yaz aylarında serinletici meyvelerden biridir. Organizasyonunuzda konuklarınıza dolapta muhafaza edilerek soğuk bir hale getirilen karpuz ve kavun ikramında bulunabilirsiniz. Güzel bir serinletici ikram  çeşididir.


·         Buzda Badem İkramı: Buzların arasına konulan bademlerin soğuk bir şekilde hazırlanması, konuklarınıza ikram edeceğiniz güzel serinletici ikramlardan biri haline geliyor.


·         Kanlıca Yoğurdu İkramı: Soğuk bir yoğurtta yaz aylarında insanı serinletecek lezzetli ikramlardan biridir. Yoğurdun en lezzetli markası olan Kanlıca yoğurtlarını sizler konuklarınıza soğuk bir şekilde ikram ederek onlara lezzetli ve serin ikramda bulanabilirsiniz.


·         Limonata, Gazoz, Kola İkramı: Konuklarınızı serinletecek güzel ikramlardan biride içeceklerdir. Konuklarınıza buz gibi limonata, gazoz ve kolayı bardağa koyup bardağın içine de buzlar koyarak konuklarınıza ikram etmeniz onları bir hayli rahatlatacaktır.


·         Yayık Ayran İkramı: Yayık ayranda konuklarınıza ikram edeceğiniz serinletici ve lezzetli içeceklerden ikramlardan biridir.


·         Şerbet İkramı: Meyan Kökü şerbeti, Demirhindi Şerbeti, Nar çiçeği şerbeti ve diğer vişne çeşitlerini elde lezzetli bir şekilde hazırlayıp soğuk dolaplarda muhafaza edilerek soğutulan lezzetli şerbetler konuklarınıza ikram edeceğiniz lezzetli ve serinletici ikramlardan biridir.

Sizlerde yaz aylarında bu kavurucu sıcaklarda düzenlediğiniz organizasyonlarda konuklarınıza bu saydığımız ikramlardan herhangi birini veya birkaçını ikramda bulunarak onlara serinletici, rahat ve lezzetli ikramda bulunmuş olabilirsiniz.