facebook satış takibi

Organizasyon Kampanya Basın Bülteni

Eğlence Organizasyon Basın Bülteni

 
Eğlence Organizasyon olarak onsekiz yılın tecrübesini her yıl bir defaya mahsus web sitemizdeki tüm kiralık ürünleri iki günlüğüne %50 özel indirim ile müşterilerimize sunmaktayız. 

2016 yılı için bu özel %50 indirimli tarihler 7 Şubat 2016 Cumartesi  ve 8 Şubat 2016 Pazar tarihlerine denk gelmektedir.

Organizasyon çeşitlerinin her biri için birbirinden farklı 900 adet organizasyon ürünü fiyatlarıyla sitemizde incelenebilir ve yüzde elli indirim ile bu iki gün kiralanabilir.

Düğün, sünnet, doğum günü, açılış, fuar, tanıtım, ürün tanıtımları, evlilik yıldönümü, ev partileri, kış partileri nişan, kına organizasyonları gibi her çeşit organizasyon için ürün seçip organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu özel iki gün fırsatını kaçırmamalısınız.  

Organizasyon yapmak için işte size özel iki gün fırsatı. Eğer organizasyonunuzu bu iki tarihe denk getiremiyorsanız bu iki gün için sizde özel bir organizasyon düzenleyin. Nasıl mı? İşte size birkaç örnek.  Komşular günü organizasyonu, Kış partisi organizasyonu, Hoş geldin 2016 organizasyonu. Kar partisi organizasyonu, Ev partisi organizasyonu, Yıldönümü organizasyonu, personel için motivasyon organizasyonu, tedarikçiler için tutundurma organizasyonu, müşteriler için sürpriz organizasyonlar. Daha bunun gibi birçok farklı organizasyonu kendiniz üretebilir ve bu yüzde elli indirimli iki günü değerlendirebilirsiniz. 

Web sitemizdeki ürünleri görmek ve fiyatlarını incelemek için sizi www.eglenceorganizasyonu.com.tr adresimize bekliyoruz. Ya da kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi 4446892 numaralı telefondan da arayabilirsiniz.

Eğlence Organizasyon
 

kampanya Daha Detaylı Bilgi için tıklayınız. 

Kampanya şartları için tıklayınız... 

Organizasyon önerileri için tıklayınız...