facebook satış takibi

Organizasyon ÖnerileriORGANİZASYON ÖNERİLERİORGANİZASYON YAPMAK İÇİN FIRSAT MI KOLLUYORSUNUZ?

İŞTE TAM SİZE GÖRE İKİ GÜNÜMÜZ VAR.

6 Şubat 2016 Cumartesi ve 7 Şubat 2016 Pazar

Eğlence Organizasyon Firmamız yılda bir kez iki günlüğüne tüm ürünlerin fiyatlarını %50 düşürüyor ve siz değerli müşterilerimize sürpriz organizasyon yapmak için fırsat sağlıyoruz.
Fırsat bu fırsat deyip sizde bu özel iki gün için sürpriz bir organizasyon düzenlemeye ne dersiniz.
Geleneksel hale gelen yılda iki gün %50 indirimli organizasyon sürprizi sizi ve sevdiklerinizi bir araya getirecek organizasyonlara imza atmanıza olanak sağlayacaktır. Bu organizasyonlar ne olabilir diye sizin yerinize onu da biz düşündük… : )  Hemen paylaşalım.
Bu organizasyonları aşağıdaki gibi kategorize ettik. Siz kimseniz onu seçip okuyabilir kararınızı verebilirsiniz. Yada diğerlerini de okuyup fikir sahibi olabilirsiniz sizin organizasyonunuza entegre edebilirsiniz.
1.      Ben Patronum Patronlara olan Bölümü Okumak İstiyorum.
2.      Ben ebeveynim çocuklarım ile ilgili Bölümü okumak istiyorum.
3.      Ben Gencim benimle ilgili bölümü okumak istiyorum.
4.      Ben Evleneceğim ne yapayım düğün tarihimi mi değiştireyim.  
5.      Ben zaten evliyim ne yapabilirim?
6.      Ben Çalışanım arkadaşlarla ne yapabilirim bunu okumak istiyorum.
 
 

PATRONLAR
Patronlara Öneriler 1
Müşterilerinize bir sürpriz yapıp bu %50 indirimli günde işyerinizin önünde bir organizasyon düzenleyebilirsiniz.  İsterseniz bunu örnekleyelim.
·         Gelen müşterilere bu soğuk kış gününde salep dağıtabilirsiniz.
·         Müşterileriniz için bu güne özel bir balon süsleme yaptırabilirsiniz.
·         Müşterilerinize sürpriz olsun diye işyerinizde bir müzik ekibi bulundurabilirsiniz.
·         Müşteriler minik hediyelere bayılır. Onlara birer uçan balon hediye edebilirsiniz.  
·         O gün müşterilerinize Türk kahvesi ikram etmeye ne dersiniz. Yada Pamuk Şeker yada web sitemizi inceleyip daha farklı ürünler seçebilirsiniz.
 
Patronlara Öneriler 2
Bu indirimli hafta sonunda çalışan ekibinizi motive etmeye ne dersiniz. Çalışma ekibiniz öğlen yemeğine çıktığında karşılarında bir kestaneci ile karşılaşsa ve yemekten sonra 50 gr, 100 gr kestane ile çalışma masalarına dönseler nasıl olur. Bizce çok güzel olur çünkü bunu sık sık yapıp gözlemliyoruz. Daha farklı örneklerde vermemizi ister misiniz? Verelim tabi.
·         Tüm ekibe yeni yıla güçlü ve motive başlamaları için işyerinde bir kokteyl organizasyonuna ne dersiniz. Hem de %50 indirimli.
·         Ekibiniz biraz çalışmaktan bunalmış olabilir. Ekibe şöyle bir pandomim gösterisi ile onları mutlu etmek nasıl olur.
·         Yada personelin çocuklarını toplayıp bir sihirbaz veya kukla gösterisi ile onları eğlendirsek.
·         Ekip ruhunu daha iyi kavramaları için bir animatör eşliğinde yetişkinlere yönelik oyunlar ile bir motivasyon organizasyonuna ne dersiniz.
·         Yada sizin aklınıza hiçbir şey gelmiyor mu? Hadi sizin aklınıza geleni söyleyin bir organize edelim. Hem de bu iki güne özel %50 indirim ile.
 
Patronlara Öneriler 3
Siz patronlar şöyle diyebilirsiniz ben personele yada müşterilerime organizasyon yapmak istemiyorum başka bir şeyler önerin. Tabi önerelim. Bu güne özel bayilerinizi, acentelarınızı, tedarikçilerinizi yada sevdiklerinizi toplayıp onlara bir organizasyon yapmaya ne dersiniz.  İşte size yapabileceğiniz birkaç örnek.
·         Bayi toplantısı organizasyonu
·         Tedarikçi toplantısı organizasyonu
·         Eğitim semineri organizasyonu
·         Motivasyon organizasyonu.
 
 

EBEVEYNLER
Ebeveynlere Organizasyon Önerileri  
Sizlere öneride bulunmaya bile gerek yok aslında çünkü, çocuklar zaten sizden o kadar çok şey istiyor ki. Ama yine de size de birkaç öneride bulunmak isteriz tabi.
·         Hadi çocukları toplayıp bahçede bu soğuk kış gününde bir sucuk ekmek partisi yapalım. Aradığınız tüm ürünleri bu iki güne özel web sitemizden %50 indirim ile kiralayabilirsiniz.
·         Çocukların canı sıkılıyor eve bir langırt makinesi getirelim ve bir abi onları maç yaptırtsın.
·         Çocuklara bir sürpriz yapsak bir spiderman onlara uçan balon getirse nasıl olur acaba.
·         Çocuklar zaten tatil hepsini bir araya toplayalım da onalar bir hamburgerci getirtip evde parti yapmalarını organize edelim.
·         Çocuklar sıkıldı hadi büyük küçük hep bir arada bir karaoke partisi düzenleyelim.
·         Zaten bir hafta sonu komşuları, akrabaları davet edecektiniz işte o hafta sonu bu hafta sonu olsun ve organizasyon ile ilgili tüm ürünleri %50 indirimli kiralayınız.
·         Terasta bir parti yapalım ama nasıl ısınacağız diye düşünmeyin bizden kiralayabilirsiniz.
·         Bir müzik grubu olsa da bizi doyasıya eğlendirse diyorsanız bizi arayın.
·         Ve sizin aklına gelen web sitemizde gördüğünüz ya da görmediğiniz onlarca alternatif.
 

GENÇLER
Gençlere Organizasyon Önerileri.
Gençler çabuk sıkılır onlara en iyi organizasyon önerileri parti düzenlemektir. Size de birkaç önerimiz var tabi ki. Buyurun aşağıda okuyun.
·         Gençler evde parti yapmak için aradığınız tüm ürünler bizde. Kokteyl masası, buz makinesi, bardak çeşitleri ve diğerleri.
·         Sokakta, bahçede, boş bir alanda parti yapacaksanız size önerimiz bizden varil ısıtıcılar, fıçı bar masaları, sokak köftecisi ve bir garson almanız yeter. İçecekleri siz getirin bir parti organize edelim.  Eğer üşümezseniz armut minderler bile var.
·         Beyler bayanlar merdivenden kayanlar siz mekanı ayarlayın biz size öyle bir sıra gecesi konsept organizasyonu ayarlarız ki. Dekoruyla, çiğköftesiyle, müzisyeniyle eğlenirsiniz.  
·         Elimizde süper bir dj var. Gece boyu sizi deli gibi eğlendirip dans ettirecek ses sistemi ile dj’i almanızı tavsiye ederiz.
·         Sıcak şarap ikramına ne dersiniz. Sucuk ekmek ve sıcak şarap ile güzel bir hafta sonu partisi organize edelim mi?
·         Gençler parti için mi bir araya geliyor sadece değil tabi ki. İsterseniz size özel bir spor müsabakası, bir bilgi yarışması bile düzenleyebiliriz bu iki günden birinde.   
·         Kışın yazlıklar genelde boş olur orada bir organizasyon yaparsanız sakın üşümeyin elimizde ufo ısıtıcılar, tüplü sobalar ve diğer farklı organizasyon ürünleri var bunları kiralayabilirsiniz.
·         Ve daha niceleri. En iyisi siz bizi arayın. 444 6 892
 

YENİ EVLENECEKLER
Yeni evleneceklere organizasyon önerileri.
Zaten evleneceğim düğün tarihini değiştirip bu indirimli iki güne alma imkanımda yok ne yapayım o zaman diye soranlar olabilir. Size de birkaç önerimiz var. Ne yapın biliyor musunuz? Aşağıdakileri yapın.
·         Canım zaten evleniyorsunuz felekten bir gece organizasyonu düzenleyin.
·         Canım zaten evleniyorsunuz kız kıza sadece kızların olduğu bayan bir dj ile veya bayan bir fasıl ekibi ile size hamamda güzel bir organizasyon düzenleyelim.
·         Canım zaten evleniyorsunuz gelin evlenmeden önce nişanlılığınızın tadını çıkartın. Nişanlınız ile sürpriz bir yerde yemek organize edelim.
·         Canım evleniyorsunuz ne kadar güzel daha ne olsun. Nişanlınıza bir sürpriz yapalım ve ona çiçek, uçan balon, şiir okuyacak bir oyuncu gönderelim.
·         Evleniyorum ama aramız bozuk diyenler de var sanki. Size de önerilerimiz var. Özel bir hediyeyi özür hediyesini bir sürepmen ya da pamuk prenses götürse sürpriz olsa barışmaz mı acaba.
·         Ya da size özel gizli bir organizasyon düzenlemeye ne dersiniz. Sürpriz bir parti.
 

BEN ZATEN EVLİYİM
Oh ne güzel. Evlenmişsiniz. Organizasyon bitti mi sandınız. Hayır bitmedi. Yeni başlıyor. Sevdiklerinizin illa özel günlerinde hazırlamanız yeterli değil. Önemli  olan hiç ummadıkları bir zamanda onları hazırlamak. İşte hiç ummadıkları zaman bu zaman. Hem fiyatlar indirimli hem de hiç beklemedikleri bir an.  
·         Sevdiğinize uçan bir balonun ucunda bir yüzük göndermeye ne dersiniz.
·         Sevdiğinize sürpriz bir hediyeyi çizgi film kahramanının götürmesine ne dersiniz.
·         Sevdiğinize ve iş arkadaşlarına sürpriz bir balon buketi göndermeye ne dersiniz.
·         Sevdiğinizin işyerine üç kişilik bir müzik ekibi gönderip bir saatlik bir müzik dinletisine ne dersiniz.
·         Sevdiğiniz eve gelirken yola hazırlanmış kırmızı bir halı ve sevdiğinizin resmini çeken gazeteci süsü verilmiş birkaç animatöre ne dersiniz. Sevdiğinizin yüzünü hafif gülümsetmez mi?
·         Ve daha nicelerini web sitemizdeki ürünleri inceleyerek siz belirleyebilirsiniz. Yada aklınıza gelen bir şey varsa bize sorabilirsiniz 444 6 892
 
Peki, Kampanya Detayları Nedir diye soranlar olabilir. Buyurun buraya tıklayıp kampanya detaylarını inceleyiniz. 

444 6 892 Hemen arayınız.... 


Eğlenmek Herkesin Hakkı....  Haydi Organizasyon yapalım....