facebook satış takibi

ORGANİZASYON PAKETLERİ


Eğlence Organizasyonu organizasyon yapmayı düşünen değerli insanlarımıza güzel organizasyon paketleri sunarak daha uygun fiyata kaliteli organizasyonlar yapmanızı sağlıyor. Yapacağınız her organizasyona uygun kaliteli paketleri olan eğlence organizasyonu bu şekilde aradığınız tüm organizasyon ekipmanlarını tek bir pakette bulmanızı sağlıyor. Kına Organizasyonu, Nişan Organizasyonu, Düğün organizasyonu, Kır Düğünü, Sünnet Organizasyonu vb. bir çok organizasyon işlerinizde organizasyonunuzda lazım olacak her ekipmanı içinde bulunduran organizasyon paketleri kiralamanız için sizleri beklemektedir hemen organizasyon paketlerinden yararlanmak ve organizasyon işinizi daha uygun fiyata kılmak istiyorsanız hemen 444 6 892 numaralı telefon numarasından bizlere ulaşarak uygun ve kaliteli organizasyon paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sadece düğün, nişan, açılış vb. organizasyon paketlerle kalmıyoruz aynı zamanda organizasyon işlerinizde sıkça kullanılan masa, sandalye, şişme oyun vb. paketlerimizde mevcuttur. Bu şekilde sizlerde masa ve sandalyelerinizi süslemesi, örtülmesini, masa üzeri dekorasyonunu vb. birçok şeyi tek bir pakette almış olacaksınız.

Eğlence Organizasyonunun sizlere sunmuş olduğu organizasyon paketlerinin bir kaçını şöyle bir detaylı inceleyelim;

1.       Kına Organizasyon Paketi Detayları:

·         Kına Tahtı ve Kına Pufları
·         Hint Kınası Yakan Kadın
·         Ses Sistemi ve Bayan Dj
·         Kahveci Güzeli
·         2 Adet Tef


2.       Sünnet Organizasyon Paketi Detayları:

·         1 Sünnet Tahtı
·         4 Yeniçeri
·         1 Tahtırevan     
·         1 Palyaço
·         1 Sihirbaz


3.       Şişme Oyun Paketi Detayları;

·         Engelli Parkur Şişme Oyunu ve Oyunu oynatacak Elemanı
·         Top Havuzu ve Top havuzunun başında duracak bir eleman.
·         Yürüyen Yol ve oyunu oynatacak elemanı
·         Halat çekme oyunları
·         Çuval Yarışı
·         Sözlü ve Hareketli Oyunlar

Bunun gibi daha nice bir çok organizasyon paketlerimiz vardır. Sizlerde hemen Organizasyon paketlerimizden yararlanmak veya kendiniz bir organizasyon paketi oluşturmak istiyorsanız hemen 444 6 892 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir veya İstanbul’da oturuyorsanız çayımızı içmeye gelip ürünlerimizi detaylı detaylı inceleyip organizasyonunuza en uygun ekipmanları seçebilirsiniz. İşinde uzman organizatörlerimiz ve koordinatörlerimizle sizlere organizasyonunuz  hakkında detaylı bilgi vererek sizlere en uygun organizasyon ekipmanını sunacaklardır.

Hemen bizlere Ulaşınız…

444 6 892