facebook satış takibi

ORGANİZASYON ŞİRKETİ KURMAK ARTIK KOLAYLAŞTIBaşlıkta da belirttiğimiz gibi organizasyon şirketi kurmak oldukça kolaylaştı. Çoğu kişiler organizasyon firması kurmak için çok büyük bir mekana ve bütçeye sahip olması gerektiğini düşünür ve bu yüzden organizasyon firması açmaktan vazgeçerler. Organizasyon işi günümüzde bir hayli gelişen bir sektör haline gelmiştir bu sektörün içinde 20 yıldır hizmet veren ve bir çok organizasyon işlerinin altına imza atan Eğlence Organizasyonu sizlerin de organizasyon sektöründe kendi organizasyon firmanızı açmanız için Franchise vermeye başladı. Eğlence organizasyonunun franchise vermesi ile birlikte artık organizasyon firması kurmayı düşünenler hiçbir organizasyon ekipmanı almadan, çok büyük bir bütçe harcamadan güzel bir organizasyon şirketi kurabilir.

Eğlence Organizasyonu 3000 m² deposunda 1000’den fazla organizasyon ekipmanları ile bir organizasyonda ihtiyaç duyulan veya aranan tüm ekipmanları deposunda barındırıyor. Franchise şubelerine de bu büyük depodan yararlanmasını sağlamaktadır. Böylelikle organizasyon şirketi kurmak için büyük masraflar yapıp büyük bir depo tutmanıza ve bu depoyu dolduracak organizasyon ekipmanı satın almanıza gerek kalmamaktadır. Eğlence Organizasyonunun deposu o kadar büyük ki sizinle paylaşmaya yeter.

Organizasyon sektörü hakkında bilgi sahibi olmayıp, organizasyon nasıl yapılır, nedir, organizasyon şirketi nasıl kurulur, organizasyonda nelere dikkat etmeliyim bu tür bilgileri de sizlere Eğlence Organizasyonu Genel Müdürü aynı zamanda OFİDER( Organizasyon Firmaları Derneği) Başkanı Gültekin TEPE sizlere detaylı bir ders vererek organizasyonu sizlere A’dan Z’ye anlatmaktadır. 20 yıllık organizasyon sektöründe hizmet veren Gültekin TEPE sizlere vereceği dersler ile sizlerin organizasyon sektöründe daha başarılı olmanızı ve iyi yerlere gelmenizi sağlamaktadır. Bu sebeple de organizasyon hakkında bilgim yok ama organizasyon firması açmak istiyorum diyenlerinde yükünü hafifletiyor.

Franchise kurmak isteyen kişiler öncelikle bizlere 444 6 892 numaralı telefon numaramızdan ulaşarak telefon bilgi alınır daha sonra yüz yüze bir görüşme yapılır bu görüşmede şartlar konuşulur ve anlaşma durumunda sizlere bir süre organizasyon hakkında bilgiler verilir. Organizasyon eğitimi verilir organizasyon işlerine götürülür organizasyon eğitimi bittikten sonrada bir tarih belirlenir ve o tarihte Franchise şubenizin güzel bir açılışı yapılır.

Sizlerde organizasyon sektöründe kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefon numarasından ulaşarak Franchise başvurusunda bulunabilirsiniz.