facebook satış takibi

Organizasyona Tabak, Bardak, Kaşık KiralamaEn çok düğün mekan sahiplerinin yemekli düğünlerinde, Restaurantların organizasyonlarında, Catering, yemek hizmeti veren firmaların organizasyonlarında ve yemekli organizasyonlarda sıklıkla tercih edilen kiralama hizmetlerimizden biride tabak, bardak ve kaşık kiralama hizmetidir. Yemekli organizasyonlarda yemeklerin konulması için tabaklara, içeceklerin konulması için bardaklara ve yemeklerin yenilmesi için kaşıklara büyük bir ihtiyaç duyulur. Az kişinin katıldığı organizasyonda yani kalabalık olmayan organizasyonlarda bu ihtiyaç kendi evlerinde karşılanabiliyor lakin büyük kalabalık organizasyonlarda örneğin 500 – 1000 kişilik organizasyonlarda tabak, bardak, kaşıklar bir organizasyon firmasından kiralanır.

Sadece 1 günlük kullanım için insanlar gidip yüksek fiyata satın almak yerine kiralama yöntemini daha mantıklı buluyor. Sadece 1 gün kullanılacaksa ve diğer günler kaldırım bir köşeye koyacaksanız yüksek fiyatlarda satın almak yerine 1 günlük kiralamak daha mantıklı olacaktır. Piyasada bu tür catering ekipmanları kiralamaya veren birçok firmalar bulunmaktadır. Yani bir catering ekipmanları kiralamak istediğiniz karşınıza onlarca catering malzemeleri kiralama hizmeti veren firmalar çıkacaktır.

Biz Eğlence Organizasyonu olarak organizasyonunuzda dilerseniz 500, dilerseniz 1000, dilerseniz de 2000 kişilik tabak, bardak, kaşık kiralayabilirsiniz. Düz tabaktan çizgili tabağa, çorba kasesinden salata kasesine, çatal kaşıktan normal kaşığa, su bardağından kadeh bardağına kadar birçok çeşit tabak, bardak ve kaşık sizlere sunmaktayız. Üstelik sunduğumuz tabak, kaşık ve bardağı başta belirttiğimiz gibi hiç adet sıkıntısı yaşamadan istediğiniz adet kadar rahatlıkla kiralayabilirsiniz.

Şu uyarıda da bulunalım organizasyonunuza kiraladığını tabak, bardak ve kaşıkları depomuzdan alırken sayarak alıyorsunuz ve eksiksiz bir şekilde geri getiriyorsunuz. Eksik, kırık, kaybolan ürünlerimizden ücreti alınır. Üstelik kirli gelen tabak, bardak ve kaşıklardan her birinden 0.15 kuruş yıkama bedeli alınır.

Sizlerde organizasyonlarınızda ihtiyaç duyduğunuz tabak, bardak, kaşık ve diğer ekipmanları Eğlence organizasyonunda rahatlıkla bulabilir ve organizasyonunuza rahatlıkla kiralayabilirsiniz.