facebook satış takibi

Organizasyonlara Alaska Frigo İkramı


Yaz aylarında düzenlediğiniz partilerde, eğlencelerde, kutlamalarda veya diğer  organizasyonlarınıza katılan konuklarınıza ne ikramda bulunsam? Konuklarıma ne ikramı yaparsam daha mutlu olur? Gibi soru işaretleri var ise kafanızda sizlere harika bir önerimiz var. Biliyorsunuz ki partiler, eğlenceler ve kutlamalar gibi yapılan organizasyonlarda ikramlar büyük bir önem taşıyor. Bu özel günlerde konuklarınıza kimsenin hayır diyemeyeceği lezzetli ikramlar sunmanız gerekir.
Bu güzel ikramlardan bir tanesi Alaska frigo ikramıdır. Eğer partiniz, eğlenceniz veya diğer kutlama organizasyonlarınız sıcak bir zamanda yani yaz aylarına geliyor ise konuklarınıza ikram edeceğiniz en lezzetli ikram Alaska frigo olacaktır. Buz dolaplarında muhafaza edilen alaska frigo konuklarınıza buz gibi adeta bir dondurma tadında ikram edilir. Yaz aylarında yaptığınız bu organizasyonda konuklarınızı sıcaklara karşı ferahlatacak güzel bir ikram olan alaska frigoyu sizlerde organizasyonlarınızda konuklara ikram olarak sunabilirsiniz.

Sizlere organizasyonlarınızda konuklarınıza ikram etmeniz için harika bir seçenek olan alaska frigoyu Eğlence organizasyonu sunuyor. Sizlere sunduğumuz alaska frigocu hizmeti ile sizlerde organizasyonlarınızda konuklarınıza serinletici ve bir o kadarda lezzetli ikramda bulunabilirsiniz. Alaska frigo çikolatalı ve soğuk olmasından yaz aylarında kimsenin hayır diyemeyeceği harika bir lezzettir. Alaska frigocu hizmetinden yararlanmak veya konuklarınıza lezzetli ikramda bulunmak istediğiniz taktirde hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Eti ile beraber çalıştığımızdan Alaska frigolar günü gününe satın alınır ve alaska frigo buz dolabına konulup dağıtacak elamanı ile birlikte organizasyon yapacağınız alana getirilir. Organizasyon alanınıza geldikten sonra istediğiniz zamanda dağıtıcı usta boynuna taktığı kutu şeklindeki kasaya Derin dondurucudaki alaska frigoları doldurur ve organizasyon alanınızda gezerek konuklarınıza ikramda bulunur. Sizler hiç elinizi sürmeden konuklarınıza lezzetli ikramlarda bulunmuş oluyorsunuz.

Sizlerde organizasyonlarınıza katılan konuklarınıza alaska frigo ikramında bulunmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilir ve organizasyonlarınıza alaska frigo ikramında bulunabilirsiniz.

Hemen Bizlere Ulaşınız
444 6 892